Baumaschinen Weidinger GmbH

Baumaschinen Weidinger GmbH

Faqja e internetit
www.baumaschinen-weidinger.de
Vendndodhja
Gjermani, Haidmühle
Ludwigsreut 11D - 94145 Haidmühle
Ofertat e fundit
Atlas AR 60  - makineritë e tjera
 12
22 900 EUR
Çmimi neto

Makineritë e tjera

2011

Online: 1d

Baumaschinen Weidinger GmbH

Gjermani, Haidmühle

Komatsu PC138-US-8  - ekskavator me zinxhirë
 15
49 900 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

2012
3 500 orët

Online: 2d

Baumaschinen Weidinger GmbH

Gjermani, Haidmühle

Neuson 4001 Dumper  - minshkarkues
 12
15 700 EUR
Çmimi neto

Minshkarkues

2011
2 000 orët

Online: 4d

Baumaschinen Weidinger GmbH

Gjermani, Haidmühle

Kubota U 55 -4 mit Powertilt  - miniekskavator
 14
36 500 EUR
Çmimi neto

Miniekskavator

2017
3 300 orët

Online: 4d

Baumaschinen Weidinger GmbH

Gjermani, Haidmühle

Dynapac F 1200 CS  - shtrues asfalti
 15
89 900 EUR
Çmimi neto

Shtrues asfalti

E re
2020

Online: 4d

Baumaschinen Weidinger GmbH

Gjermani, Haidmühle

CAT 906 H  - fadromë me goma
 12
26 800 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2014
3 300 orët

Online: 4d

Baumaschinen Weidinger GmbH

Gjermani, Haidmühle

Terex TL 80  - fadromë me goma
26 900 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2012
2 100 orët

Online: 10d

Baumaschinen Weidinger GmbH

Gjermani, Haidmühle

Hitachi ZW 180 TPD-5  - fadromë me goma
 15
94 900 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2016
2 070 orët

Online: 10d

Baumaschinen Weidinger GmbH

Gjermani, Haidmühle

Terex TL 120  - fadromë me goma
 7
24 800 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2008
5 587 orët

Online: 10d

Baumaschinen Weidinger GmbH

Gjermani, Haidmühle

Terex TL 160  - fadromë me goma
 14
35 900 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2011
3 400 orët

Online: 12d

Baumaschinen Weidinger GmbH

Gjermani, Haidmühle

Trego të gjitha ofertat (46)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Baumaschinen Weidinger GmbH
Mesazhi u dërgua.