WS Trucks GmbH

WS Trucks GmbH

Faqja e internetit
www.wstrucks.de
Vendndodhja
Gjermani, Dorsten
Tönsholter Weg 1, D-46282 Dorsten, Germany
Ofertat e fundit
DAF XF 105/460 Superspacecup sauber - gjysmë-kamion
 17
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2012
787 000 km
460 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

DAF XF 105/460 Superspacecup sauber - gjysmë-kamion
 12
16 890 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2012
821 000 km
460 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Mercedes-Benz Actros 1851 LS Gigaliner 4x2 SZM - gjysmë-kamion
 3
23 890 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2012
684 000 km
4x2
510 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 9d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Krone 10 x SDP 27 Tautliner , , BPW , XL Code - gjysmë rimorkio me perde anësore
 9
5 980 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio me perde anësore

2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 510 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 13d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Krone 10 x SDP 27 Tautliner , , BPW , XL Code - gjysmë rimorkio me perde anësore
 9
5 980 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio me perde anësore

2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 510 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 13d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Krone 6 x SDP 27 Tautliner , BPW , XL Code - gjysmë rimorkio me perde anësore
 12
5 980 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio me perde anësore

2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 510 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 13d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Krone 8 x SDP 27 Tautliner ,l , BPW , XL Code - gjysmë rimorkio me perde anësore
 6
5 980 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio me perde anësore

2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 510 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 13d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Menke 4 Stock Lenk Lift Typ2 Lüfter Dusche Tränk - gjysmë rimorkio bagëtish
 20
52 490 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio bagëtish

2011
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 240 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 13d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

DAF XF 480 "Neu" Menke 3 Stock Hubdach - kamion bagëtish
 20
139 890 EUR
Çmimi neto

Kamion bagëtish

2020
15 km
6x2
480 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 13d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

MAN TGA 26.480 XL Fahrgestell - kamion kabinë-shasi
 8
6 890 EUR
Çmimi neto

Kamion kabinë-shasi

2008
989 000 km
6x2
480 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 13d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Trego të gjitha ofertat (149)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te WS Trucks GmbH
Mesazhi u dërgua.