WS Trucks GmbH

WS Trucks GmbH

Faqja e internetit
www.wstrucks.de
Vendndodhja
Gjermani, Dorsten
Tönsholter Weg 1, D-46282 Dorsten, Germany
Ofertat e fundit
Iveco 70C21 Doppelkabine Fahrgestell AHK - karrotrec
 14
8 890 EUR
Çmimi neto

Karrotrec

2013
642 000 km
204 hp

Online: 3orë 49min

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Menke 3 Stock  Lüfter Vollalu Unfall - gjysmërimorkio bagëtish
 12
18 490 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio bagëtish

2007
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 240 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 3orë 49min

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Volkswagen Crafter Pritsche 35 Plane ,5 TDI Anhängerkung - kamioncine me tendë
 20
5 890 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me tendë

2007
204 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
136 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 3orë 49min

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Mercedes-Benz Atego 1228 L KABA Doppelstock Vollalu - kamion bagëtish
 17
13 890 EUR
Çmimi neto

Kamion bagëtish

2004
580 000 km
4x2
Pesha bruto: 11 900 kg

Online: 3orë 49min

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Menke 3 Stock Ausahrbares Dach Vollalu Typ 2 - rimorkio bagëtish
 3
19 890 EUR
Çmimi neto

Rimorkio bagëtish

2010
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 260 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 3orë 49min

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Eckstein Einstock - rimorkio bagëtish
 15
14 490 EUR
Çmimi neto

Rimorkio bagëtish

2004
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3orë 49min

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Menke 4 Stock Ausahrbares Dach Vollalu Typ 2 - rimorkio bagëtish
 20
Pyet për çmimin

Rimorkio bagëtish

2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 260 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 3orë 50min

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Mercedes-Benz Atego 815 - kamion bagëtish
 14
6 890 EUR
Çmimi neto

Kamion bagëtish

2002
380 000 km
150 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 3orë 50min

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Iveco 70C21 Doppelkabine Fahrgestell AHK - kamion kabinë-shasi
 14
8 890 EUR
Çmimi neto

Kamion kabinë-shasi

2013
642 000 km
204 hp
Pesha bruto: 6 700 kg

Online: 3orë 50min

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

DAF XF 480 "Neu" SC mit Menke 3 Stock - kamion bagëtish
 20
Pyet për çmimin

Kamion bagëtish

2020
15 km
6x2
480 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 4d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Trego të gjitha ofertat (157)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te WS Trucks GmbH
Mesazhi u dërgua.