Xgiełda

Telefonat
Faqja e internetit
https://www.xgielda.pl/
Vendndodhja
Poloni, Gdynia
Chwaszczyńska 200
81-571 Gdynia
Poland
Ofertat e fundit
JOHN DEERE 1010E - rimorkio pylltarie
 13
112 755 EUR
Çmimi neto

Rimorkio pylltarie

2010
13 305 orët

Online: 3m 14d

Xgiełda

Poloni, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

PONSSE Buffalo - rimorkio pylltarie
 5
150 549 EUR
Çmimi neto

Rimorkio pylltarie

2013
9 800 orët

Online: 3m 23d

Xgiełda

Poloni, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

Ponsse Ergo - korrëse pylltarie
 13
108 140 EUR
Çmimi neto

Korrëse pylltarie

2009
16 000 orët

Online: 4m 20d

Xgiełda

Poloni, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

Valmet 901.3 - korrëse pylltarie
 19
56 977 EUR
Çmimi neto

Korrëse pylltarie

2007
15 973 orët

Online: 4m 27d

Xgiełda

Poloni, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

PONSSE WISENT - rimorkio pylltarie
 14
76 745 EUR
Çmimi neto

Rimorkio pylltarie

2007
24 250 orët

Online: 4m

Xgiełda

Poloni, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

JOHN DEERE 1010E - rimorkio pylltarie
 12
113 488 EUR
Çmimi neto

Rimorkio pylltarie

2010
14 970 orët

Online: 5m 4d

Xgiełda

Poloni, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

PONSSE BEAVER - korrëse pylltarie
 11
83 720 EUR
Çmimi neto

Korrëse pylltarie

2007
13 300 orët

Online: 5m 4d

Xgiełda

Poloni, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

PONSSE ERGO - korrëse pylltarie
 20
46 280 EUR
Çmimi neto

Korrëse pylltarie

2003
31 718 orët

Online: 5m 4d

Xgiełda

Poloni, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

JOHN DEERE 1270E - korrëse pylltarie
 17
127 675 EUR
Çmimi neto

Korrëse pylltarie

2009
20 697 orët

Online: 5m 4d

Xgiełda

Poloni, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Xgiełda
Mesazhi u dërgua.