Zeiss Forkliftcenter GmbH

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Telefonat
Orari i punës
07:30-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Austri, SOMMEREIN
Sarasdorfer Weg 3A-2453 Sommerein
Personat e kontaktit
Rudolf Zeiss
Deutsch, English
Ofertat e fundit
Linde H18D-03 - ngarkues me pirun
 7
14 950 EUR

Ngarkues me pirun

2009
Dizel
5 762 orët
Lartësia e ngritjes: 4 440 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 3d

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Austri, SOMMEREIN

ID GM92118

Mitsubishi FD35A - ngarkues me pirun
 4
9 750 EUR

Ngarkues me pirun

Dizel
3 748 orët
Lartësia e ngritjes: 4 490 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Online: 3d

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Austri, SOMMEREIN

ID GM82417

JCB JCB 3D - fadromë me shkarkim nga prapa
 5
9 800 EUR

Fadromë me shkarkim nga prapa

1988
6 093 orët

Online: 5d

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Austri, SOMMEREIN

ID GM101019

Hyundai H3.0FT - ngarkues me pirun
 6
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2006
Dizel
15 486 orët
Lartësia e ngritjes: 5 750 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Online: 11d

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Austri, SOMMEREIN

ID Gm101119

Linde H30D - ngarkues me pirun
 6
17 850 EUR

Ngarkues me pirun

2004
Dizel
8 901 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Online: 26d

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Austri, SOMMEREIN

ID GM75816

Hyundai 70D-9E - ngarkues me pirun
 4
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2019
Dizel
7 orët
Lartësia e ngritjes: 4 530 mm
Kapaciteti ngritës: 7 000 kg

Online: 1m 3d

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Austri, SOMMEREIN

ID NM18719

Hyundai 45DS-7E - ngarkues me pirun
 5
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2012
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 960 mm
Kapaciteti ngritës: 4 500 kg

Online: 1m 21d

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Austri, SOMMEREIN

ID GM87919

Linde H80-900D - ngarkues me pirun
 5
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2008
Dizel
12 670 orët
Lartësia e ngritjes: 3 960 mm
Kapaciteti ngritës: 8 000 kg

Online: 2m 6d

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Austri, SOMMEREIN

ID GM989

Kalmar DCD160-12 - ngarkues me pirun
 5
38 900 EUR

Ngarkues me pirun

2000
Dizel
31 409 orët
Lartësia e ngritjes: 4 900 mm
Kapaciteti ngritës: 16 000 kg

Online: 3m 17d

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Austri, SOMMEREIN

ID GM93118

Maximal FD35T-C4WV3 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
33 500 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 20.00%

Ngarkues me pirun për terren të ashpër

2018
Dizel
6 orët
Lartësia e ngritjes: 3 800 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Online: 3m 17d

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Austri, SOMMEREIN

ID NM17118

Trego të gjitha ofertat (99)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Zeiss Forkliftcenter GmbH
Mesazhi u dërgua.