Reja dhe përdorur gjysmë-kamionë 8x6 në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë-kamionë

8x6

Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz Actros 4160 Actros 4160 8x6/4 SLT - gjysmë-kamion
 19
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2010
398 000 km
8x6
600 hp
Ngarkesa e dobishme: 375 000 kg
Pesha bruto: 41 000 kg

Botuar: 5d

De Borg Trading Company

14

Holandë, Assen

Mercedes-Benz Actros 4360 V8 8X6 V8 SLT TITAN HEAVY DUTY TRACT  - gjysmë-kamion
 15
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2009
279 179 km
8x6
600 hp

Botuar: 19d

Geurts Trucks B.V.

11

Holandë, ANDELST

MAN TGS 35.500 8x6 Palfinger 78 Tonmeter laadkraan + Fly-Jib Just 109.127 km! - gjysmë-kamion
 20
322 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
109 127 km
8x6
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 545 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 24d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

10

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43324

Volvo FMX 500 8X6 + PALFINGER PK 65002-SH F + JIB PJ 1  - gjysmë-kamion
 15
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2014
340 634 km
8x6
500 hp

Botuar: 30d

Geurts Trucks B.V.

11

Holandë, ANDELST

Mercedes-Benz Arocs 4163 8×6 250 Tons Push/Pull Rental - gjysmë-kamion
 20
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2022
8x6
630 hp

Botuar: 1m 30d

TMH RENTAL B.V.

Holandë, Schiedam

Mercedes-Benz SLT 4163 8×6 Push Pull 250 tons - gjysmë-kamion
 20
325 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2022
11 465 km
8x6
630 hp

Botuar: 4m 19d

TMH RENTAL B.V.

Holandë, Schiedam

Mercedes-Benz SLT 4163 Push Pull 250 tons - gjysmë-kamion
 20
325 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2022
13 732 km
8x6
630 hp

Botuar: 4m 19d

TMH RENTAL B.V.

Holandë, Schiedam

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Tractor units
t1 old