Reja dhe përdorur Gjysmë-kamionë DAF në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë-kamionë DAF


   Faqja 1 e 96 1/96   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
DAF XF 440 Met hydrauliek - Gjysmë-kamion
Pyet për çmimin
DAF XF460FT - Gjysmë-kamion
26 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
DAF CF 370 2016 only 562.000 km - Gjysmë-kamion
 20
28 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
562 000 km
4x2
368 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 093 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

De Koning Trucks

2

Holandë, HEDEL

Numri i referencës 54BHG7

DAF XF 530 SSC Hydraulik !! - Gjysmë-kamion
 15
32 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
751 768 km
4x2
530 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 500 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Scania Österreich Ges.m.b.H - Brunn am Gebirge

3 S

Austri, Brunn am Gebirge

Numri i referencës UVW230449

DAF XF105.460 - Gjysmë-kamion
 14
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2018

Botuar: 1orë 1min

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

DAF XF-105-460HP - Gjysmë-kamion
 1
11 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2011
1 360 000 km
4x2
452 hp

Botuar: 2orë 8min

MONTSENY TRUCKS, SL

9

Spanjë, Sant Celoni (Barcelona)

DAF DAF XF 460 INTARDER !! - Gjysmë-kamion
 15
18 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

763 623 km
4x2
459 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 680 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 9orë 4min

Scania Österreich Ges.m.b.H - Brunn am Gebirge

3 S

Austri, Brunn am Gebirge

Numri i referencës UVW230478

DAF XF 105.460 **MANUAL GEARBOX-PTO-EURO 5** - Gjysmë-kamion
 20
8 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2011
870 375 km
4x2
460 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 12orë 7min

BVBA TLD Trucks & Vans

1

Belgjikë, Kessel

Numri i referencës 3494

DAF XF 460 EURO 6 + SSC - Gjysmë-kamion
 20
19 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2015
1 131 917 km
4x2
462 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 013 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 12orë 17min

Trucks Roosendaal

8

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës XLRTEH4300G062872

DAF XF 480 EURO 6 SSC - Gjysmë-kamion
 9
25 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
994 100 km
4x2
483 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 392 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 12orë 49min

S-Trucks B.V.

18

Holandë, Schiedam

Numri i referencës 23096

DAF CF85.430 6X2 EURO 3 WITH PALFINGER PK 56002 CRANE 5 - Gjysmë-kamion
 11
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2003
528 000 km
6x2
428 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 550 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 13orë 19min

S-Trucks B.V.

18

Holandë, Schiedam

Numri i referencës 23267

DAF CF480FT/Standklima/ACC/Intarder/Alufelgen - Gjysmë-kamion
 20
40 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
352 173 km
4x2
476 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 541 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 13orë 32min

Limber Trucks GmbH

Gjermani, Bendorf

DAF XF 440 SSC EURO 6 702.000km - Gjysmë-kamion
 10
17 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
702 000 km
4x2
435 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 418 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 13orë 39min

S-Trucks B.V.

18

Holandë, Schiedam

Numri i referencës 23289

DAF XF 440 SSC EURO 6 - Gjysmë-kamion
 9
16 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
1 005 500 km
4x2
435 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 508 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 13orë 39min

S-Trucks B.V.

18

Holandë, Schiedam

Numri i referencës 23288

DAF XF 480 FTG Super Space Cab MX Engine Brake 500L Truckphone Aslastbewaking - Gjysmë-kamion
 20
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2019
434 000 km
6x2
483 hp
Ngarkesa e dobishme: 18 304 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 13orë 49min

Van Tilburg Bastianen Truck & Trailer Service

12

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 0G257619 - 12BLZ3

DAF XF 450 FT NGD NEW !! Unused ADR Full - Gjysmë-kamion
 20
117 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

E re
2023
5 km
4x2
450 hp

Botuar: 13orë 49min

Van Tilburg Bastianen Truck & Trailer Service

12

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 0G467868 - NIEUW

DAF XF 480 SSC, Euro 6 - Gjysmë-kamion
 10
72 450 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2021
380 000 km
6x2
480 hp
Ngarkesa e dobishme: 18 258 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 14orë 39min

Heisterkamp Used Trucks B.V.

11

Holandë, Oldenzaal

Numri i referencës 4038

DAF FT CF85 410 - AUTOMATIC - NL TOP TRUCK - TUV 8/23 - Gjysmë-kamion
 13
12 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2012
1 124 340 km
4x2
410 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 14orë 43min

TS TRUCKS B.V.

3

Holandë, OISTERWIJK

Numri i referencës TS951364-A

DAF XF 460 4X2 SSC 2x Tanks Retarder Navi ACC Euro 6 - Gjysmë-kamion
 20
28 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
645 214 km
4x2
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 823 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 14orë 47min

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70220451

DAF XF 530 SuperSpace cabine, Retarder, PTO/Hydraulic, 2 beds, Parking airco, Fridge, (Full options) Original French tuck - Gjysmë-kamion
 15
31 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
700 975 km
4x2
530 hp

Botuar: 14orë 59min

M.V.INTERTRADE

3

Holandë, BB Uden

Numri i referencës 71

DAF XF 410 / HYDRAULIC / 9T FRONT AXLE / EURO 6 - Gjysmë-kamion
 19
21 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
820 572 km
4x2
410 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 463 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 15orë 4min

Versteijnen Trucks B.V.

1

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5603

DAF CF 460 - Gjysmë-kamion
 10
17 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
856 000 km
460 hp

Botuar: 15orë 5min

Houffalize Trading SA

12

Belgjikë, Houffalize

Numri i referencës 123063

DAF XF480 FT SSC/Standklima/Intarder/2xTank/LED/ACC - Gjysmë-kamion
 20
59 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2020
290 123 km
4x2
476 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 532 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 15orë 30min

Limber Trucks GmbH

Gjermani, Bendorf

DAF XF 460 FT NL TOP TRUCK - APK/TUV 4/2024 - Gjysmë-kamion
 11
21 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2015
455 322 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 16orë 29min

TS TRUCKS B.V.

3

Holandë, OISTERWIJK

Numri i referencës TS023932

1 2 3 96   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Tractor units - DAF
t1 old