Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD nga Belgjikë, 7950 EUR në shitje - ID: 8393628
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

7 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 796 828 ALL
  • ≈ 8 499 USD

DAF 2100 DHTD

Gjysmë-kamionDAF 2100 DHTD
1986|261000 km|4x2|205 hp|10800 kg|16500 kg

7 950EUR

Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD

Botuar: 2m 20d

PDF
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 1
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 2
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 3
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 4
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 5
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 6
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 7
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 8
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 9
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 10
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 11
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 12
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 13
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 14
Gjysmë-kamion DAF 2100 DHTD: foto 15
Ask for all available pictures
PDF

7 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 796 828 ALL
  • ≈ 8 499 USD
Marka

Numri i referencës

2657
Viti i prodhimit

1986
Kilometrazhi

261000 km
Gjendja

e mirë
Data e regjistrimit të parë

17.03.1986
Pesha neto

5700 kg
Pesha bruto

16500 kg
Ngarkesa e dobishme

10800 kg
Gjerësia

2500 mm
Ngjyra

blu
Vendndodhja

Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
karburanti

dizel
cilindrat e motorit

6
rendimenti i fuqisë

205 hp
kutia e marsheve

transmisioni

Schaltgetriebe
Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
baza e rrotës

2850 mm
Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë ditore
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Bodywork: Standard tractor

Transmission: ZF, Manual gearbox

Cab: day

Emission class: Euro 0

Technical condition: good

Visual appearance: good

Damages: none

Please contact DHR OTTER (+31653401370, info@denottertrucks.com) or GERT DEN OTTER (+3233144488, info@denottertrucks.com) for more information

Dealer information

We do our best to keep the data as accurately as possible.

No rights derived from the data given

WWW.DENOTTERTRUCKS.COM

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

7 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 796 828 ALL
  • ≈ 8 499 USD
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Ora lokale e shitësit:
22:37
I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Gjysmë-kamionë DAF

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A