Gjysmë-kamion DAF CF 400 nga Belgjikë, 11500 EUR në shitje - ID: 8670177

11 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 152 840 ALL
  • ≈ 12 520 USD

DAF CF 400

Gjysmë-kamionDAF CF 400
2016|931745 km|4x2|Euro 6|396 hp|12248 kg|19600 kg

11 500EUR

Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion DAF CF 400

PDF
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 1
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 2
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 3
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 4
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 5
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 6
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 7
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 8
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 9
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 10
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 11
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 12
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 13
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 14
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 15
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 16
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 17
Gjysmë-kamion DAF CF 400: foto 18
Ask for all available pictures
PDF

11 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 152 840 ALL
  • ≈ 12 520 USD
Marka

Modeli

Numri i referencës

2872
Viti i prodhimit

2016
Kilometrazhi

931745 km
Gjendja

e mirë
Data e regjistrimit të parë

10.03.2016
Pesha neto

7352 kg
Pesha bruto

19600 kg
Ngarkesa e dobishme

12248 kg
Gjatësia

5920 mm
Gjerësia

2550 mm
Ngjyra

e zezë
Vendndodhja

Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

dizel
zhvendosja

10837 cc
cilindrat e motorit

6
rendimenti i fuqisë

396 hp
kutia e marsheve

transmisioni

Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
baza e rrotës

3800 mm
lubrifikimi qendror

EBS

spondat anë të shasisë

Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë gjumi
kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës

drita kundër mjegullës

fshehësi i diellit

dritare me rrymë

kyçja qendrore

ngrohësi

ngrohësi i parkimit

kontrolli i shpejtësisë

radio

CD

Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Additional options and accessories

  • Adaptive cruise control
  • Low-noise
  • Sleeper cab
  • Speed limiter

More information

Bodywork: Standard tractor

Transmission: ZF, Automatic

Cab: sleep

Technical condition: good

Visual appearance: good

Please contact DHR OTTER (+31653401370, info@denottertrucks.com) or GERT DEN OTTER (+3233144488, info@denottertrucks.com) for more information

Dealer information

We do our best to keep the data as accurately as possible.

No rights derived from the data given

WWW.DENOTTERTRUCKS.COM

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

11 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 152 840 ALL
  • ≈ 12 520 USD
9 abonentë
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Ora lokale e shitësit:
19:30
I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Gjysmë-kamionë DAF

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A