Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 ADR SPACECAB

Online: 1m 21d

Marka DAF
Modeli XF 105.410 ADR SPACECAB
ID 20952
Viti i prodhimit 2010
Kilometrazhi 956 000 km
Data e regjistrimit të parë 04.01.2010
Pesha neto 7 530 kg
Pesha bruto 20 500 kg
Ngarkesa e dobishme 12 970 kg
Gjatësia 6 160 mm
Gjerësia 2 550 mm
ADR
Vendndodhja Holandë, Schiedam
Telefoni +31 6539...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 902 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 408 hp (304 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
 • marrja e fuqisë
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 3 800 mm
 • ABS
 • gomat e përparme: 315/80 R 22.5, 40%
 • gomat e pasme: 315/80 R 22.5, 45%
 • goma dyshe
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • modeli i kabinës: SPACECAB
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • radio
 • CD
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • tahografi
8150 EUR
8 150
EUR
 • 1 004 675 ALL
 • 9 886 USD

Çmimi neto

Shitësi
Van Schaften Trucks Import Export
Van Schaften Trucks Import Export Holandë
I besueshëm
15 Më shumë se 15 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
21:18
8 150
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 ADR SPACECAB
DAF XF 105.410 ADR SPACECAB
2010, 1 015 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
8 000 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 ADR SPACECAB, 2010
Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 EURO 5 SPACECAB
DAF XF 105.410 EURO 5 SPACECAB
2008, 1 055 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
12 500 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 EURO 5 SPACECAB, 2008
Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 MANUAL GEARBOX
DAF XF 105.410 MANUAL GEARBOX
2007, 861 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
10 900 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 MANUAL GEARBOX, 2007
Gjysmë-kamion Scania G410 Retarder ADR
Scania G410 Retarder ADR
2014, 920 614 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
13 000 EUR
Gjysmë-kamion Scania G410 Retarder ADR, 2014
Gjysmë-kamion Scania G 410 ADR EURO 6 RETARDER
Scania G 410 ADR EURO 6 RETARDER
2014, 1 123 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
13 000 EUR
Gjysmë-kamion Scania G 410 ADR EURO 6 RETARDER, 2014
Gjysmë-kamion Scania G 410 ADR EURO 6 HIGHLINE
Scania G 410 ADR EURO 6 HIGHLINE
2014, 999 500 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
13 000 EUR
Gjysmë-kamion Scania G 410 ADR EURO 6 HIGHLINE, 2014
Gjysmë-kamion Scania G 410 ADR EURO 6 RETARDER
Scania G 410 ADR EURO 6 RETARDER
2014, 1 107 500 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
13 000 EUR
Gjysmë-kamion Scania G 410 ADR EURO 6 RETARDER, 2014
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.400 ADR
MAN TGX 18.400 ADR
2011, 1 026 500 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
10 500 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.400 ADR, 2011
Gjysmë-kamion DAF FT XF105-410 ADR
DAF FT XF105-410 ADR
2010, 1 183 032 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Meerkerk
10 950 EUR
Gjysmë-kamion DAF FT XF105-410 ADR, 2010
Gjysmë-kamion DAF XF105 410 SPACECAB
DAF XF105 410 SPACECAB
2008, 950 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, GENK
8 500 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF105 410 SPACECAB, 2008
Gjysmë-kamion DAF XF 105 410 SPACECAB
DAF XF 105 410 SPACECAB
2007, 990 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, GENK
7 750 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF 105 410 SPACECAB, 2007
Gjysmë-kamion DAF XF 105 410 SPACECAB
DAF XF 105 410 SPACECAB
2008, 990 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, GENK
9 750 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF 105 410 SPACECAB, 2008

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.