Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 ADR SPACECAB
DAF XF 105.410 ADR SPACECAB
2010, 1 015 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
8 000 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 ADR SPACECAB, 2010
Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 ADR SPACECAB
DAF XF 105.410 ADR SPACECAB
2010, 956 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
8 150 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 ADR SPACECAB, 2010
Gjysmë-kamion DAF XF105 410 SPACECAB
DAF XF105 410 SPACECAB
2008, 950 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, GENK
8 500 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF105 410 SPACECAB, 2008
Gjysmë-kamion DAF XF 105 410 SPACECAB
DAF XF 105 410 SPACECAB
2007, 990 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, GENK
7 750 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF 105 410 SPACECAB, 2007
Gjysmë-kamion DAF XF 105 410 SPACECAB
DAF XF 105 410 SPACECAB
2008, 990 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, GENK
9 750 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF 105 410 SPACECAB, 2008
Gjysmë-kamion DAF 105 XF 410 spacecab
DAF 105 XF 410 spacecab
2008, 733 675 km, 4x2
Belgjikë, Peer
8 200 EUR
Gjysmë-kamion DAF 105 XF 410 spacecab, 2008
Gjysmë-kamion DAF 105 XF 410 Spacecab-manual 307"km!
DAF 105 XF 410 Spacecab-manual 307"km!
2010, 307 513 km, 4x2
Belgjikë, Peer
14 700 EUR
Gjysmë-kamion DAF 105 XF 410 Spacecab-manual 307"km!, 2010
Gjysmë-kamion DAF 105 XF 410 SpaceCab airco
DAF 105 XF 410 SpaceCab airco
2013, 967 772 km, 4x2
Belgjikë, Peer
12 300 EUR
Gjysmë-kamion DAF 105 XF 410 SpaceCab airco, 2013
Gjysmë-kamion DAF XF 105.410
DAF XF 105.410
2010, 723 823 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
13 950 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF 105.410, 2010
Gjysmë-kamion DAF XF 105 410
DAF XF 105 410
2010, 4x2
Lituani, Plungė
7 000 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF 105 410, 2010
Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 spacecab euro 5
DAF XF 105.410 spacecab euro 5
2012, 809 689 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
13 900 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 spacecab euro 5, 2012
Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 EURO 5 SPACECAB
DAF XF 105.410 EURO 5 SPACECAB
2008, 1 055 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
12 500 EUR
Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 EURO 5 SPACECAB, 2008

Gjysmë-kamion DAF XF 105.410 SUPER SPACECAB

Marka DAF
Modeli XF 105.410 SUPER SPACECAB
ID 20975
Viti i prodhimit 2010
Kilometrazhi 1 358 000 km
Data e regjistrimit të parë 08.04.2010
Pesha neto 8 044 kg
Pesha bruto 19 000 kg
Ngarkesa e dobishme 10 956 kg
Gjatësia 6 160 mm
Gjerësia 2 550 mm
Vendndodhja Holandë, Schiedam
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 902 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 408 hp (304 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 3 800 mm
 • ABS
 • gomat e përparme: 385/65 R 22.5, 25%
 • gomat e pasme: 315/70 R 22.5, 30%
 • goma dyshe
 • spondat anë të shasisë
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • modeli i kabinës: SUPER SPACECAB
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • radio
 • CD
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • tahografi
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: gjysmë-kamion DAF XF 105.410 SUPER SPACECAB

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": gjysmë-kamion DAF XF 105.410 SUPER SPACECAB

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.