Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2 nga Belgjikë në shitje - ID: 8472596
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

DAF XF 410 6X2

Gjysmë-kamionDAF XF 410 6X2
2015|999000 km|6x2|Euro 6|412 hp

Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2

Botuar: 2m 2d

PDF
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 1
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 2
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 3
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 4
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 5
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 6
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 7
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 8
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 9
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 10
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 11
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 12
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 13
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 14
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 15
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 16
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 17
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 18
Gjysmë-kamion DAF XF 410 6X2: foto 19
Ask for all available pictures
PDF
Marka

Modeli

Numri i referencës

2701
Viti i prodhimit

2015
Kilometrazhi

999000 km
Gjendja

e mirë
Data e regjistrimit të parë

07.01.2015
Pesha neto

8409 kg
Gjatësia

6210 mm
Gjerësia

2550 mm
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

dizel
zhvendosja

12902 cc
cilindrat e motorit

6
rendimenti i fuqisë

412 hp
ASR

Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

numri i akseve

3-aks
marka e akseve

DAF: 1,2,3
aksi i ngritjes

baza e rrotës

3850 mm
lubrifikimi qendror

ABS

EBS

goma dyshe

spondat anë të shasisë

Kabina/pjesa e brendshme
kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës

drita kundër mjegullës

fshehësi i diellit

dritare me rrymë

kyçja qendrore

ngrohësi

ngrohësi i parkimit

kontrolli i shpejtësisë

drejtimi servo

radio

CD

frigorifer

Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Additional options and accessories

  • Adaptive cruise control
  • Aluminium fuel tank
  • Heater
  • Sleeper cab
  • Speed limiter

More information

Bodywork: Standard tractor

Technical condition: good

Visual appearance: good

Damages: none

Please contact DHR OTTER (+31653401370, info@denottertrucks.com) or GERT DEN OTTER (+3233144488, info@denottertrucks.com) for more information

Dealer information

We do our best to keep the data as accurately as possible.

No rights derived from the data given

WWW.DENOTTERTRUCKS.COM

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Ora lokale e shitësit:
22:24
I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Gjysmë-kamionë DAF

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A