Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6 nga Belgjikë, 15500 EUR në shitje - ID: 8549625
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

15 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 553 565 ALL
 • ≈ 16 572 USD

DAF XF 460 FT EUR6

Gjysmë-kamionDAF XF 460 FT EUR6
2016|960739 km|4x2|Euro 6|460 hp

15 500EUR

Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6

Botuar: 1m 10d

PDF
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 1
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 2
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 3
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 4
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 5
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 6
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 7
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 8
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 9
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 10
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 11
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 12
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 13
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 14
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 15
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 16
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 17
Gjysmë-kamion DAF XF 460 FT EUR6: foto 18
Ask for all available pictures
PDF

15 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 553 565 ALL
 • ≈ 16 572 USD
Marka

Numri i referencës

2800
Viti i prodhimit

2016
Kilometrazhi

960739 km
Gjendja

e mirë
Data e regjistrimit të parë

25.05.2016
Pesha neto

8337 kg
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

dizel
rendimenti i fuqisë

460 hp
kutia e marsheve

transmisioni

Automatikgetriebe
ASR

frena e motorit

Shasia/pezullimi
pezullimi

ajër
konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
akset e drejtimit

lubrifikimi qendror

ABS

EBS

spondat anë të shasisë

Karroceria/supestruktura
arka e veglave

Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë gjumi
kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës

drita kundër mjegullës

fshehësi i diellit

dritare me rrymë

kyçja qendrore

ngrohësi

ngrohësi i parkimit

kontrolli i shpejtësisë

drejtimi servo

radio

CD

sistemi i lundrimit

frigorifer

Pjesë shtesë
sistemi i alarmit

Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Additional options and accessories

 • Adaptive cruise control
 • Air horn
 • Aluminium fuel tank
 • Climate control
 • Heater
 • Parabolic suspension
 • Sleeper cab
 • Spotlights
 • Twin fuel tank

More information

Bodywork: Standard tractor

Transmission: ZF, Automatic

Cab: sleep

Technical condition: good

Visual appearance: good

Damages: none

Please contact DHR OTTER (+31653401370, info@denottertrucks.com) or GERT DEN OTTER (+3233144488, info@denottertrucks.com) for more information

Dealer information

We do our best to keep the data as accurately as possible.

No rights derived from the data given

WWW.DENOTTERTRUCKS.COM

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

15 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 553 565 ALL
 • ≈ 16 572 USD
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Ora lokale e shitësit:
21:21
I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Gjysmë-kamionë DAF

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A