Reja dhe përdorur Gjysmë-kamionë IVECO në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë-kamionë IVECO


Reklama
   Faqja 1 e 29 1/29   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
IVECO Stralis AS440S56TZ 6x4 - Gjysmë-kamion
 15
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2012
398 000 km
6x4
552 hp
Ngarkesa e dobishme: 18 140 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

TL-Tech&Trading

2

Finlandë, Salo

IVECO XP - Gjysmë-kamion
 9
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2017
992 937 km

MAN TRUCK & BUS PORTUGAL, SOCIEDADE UNIPESSOAL LDA

3

Portugali, Perafita

Numri i referencës 0001596383

IVECO 420 - Gjysmë-kamion
 9
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2008
963 292 km
6x4
414 hp

Botuar: 55min

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

Iveco Stralis 480 AS, EURO 6, Hydraulic - Gjysmë-kamion
 8
23 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
291 000 km
4x2
480 hp

Botuar: 13orë 55min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 388113

Iveco Stralis AS 440 S45 TP - Gjysmë-kamion
 11
6 800 EUR

Gjysmë-kamion

2010
815 687 km
4x2
451 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 250 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 14orë 17min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

IVECO Stralis 460 NP LNG - Gjysmë-kamion: foto 1
IVECO Stralis 460 NP LNG - Gjysmë-kamion: foto 2
IVECO Stralis 460 NP LNG - Gjysmë-kamion: foto 3
IVECO Stralis 460 NP LNG - Gjysmë-kamion: foto 4
IVECO Stralis 460 NP LNG - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)
IVECO Stralis 460 NP LNG - Gjysmë-kamion: foto 1
IVECO Stralis 460 NP LNG - Gjysmë-kamion: foto 2

IVECO Stralis 460 NP LNG

2019 400 315 km 4x2 453 hp
Gjermani, Freiburg
Botuar: 15orë 47min

33 999 EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

19% TVSH

star
2019 400 315 km 4x2 453 hp
Gjermani, Freiburg
Iveco AT440T/P EURO 6 - 2 TANKS - NL TOP TRUCK - Gjysmë-kamion
 19
12 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2013
939 986 km
4x2
420 hp
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 16orë 1min

TS TRUCKS B.V.

3

Holandë, OISTERWIJK

Numri i referencës TS271637

IVECO Stralis AS440S48T/P, LED-Lichtbalken - Gjysmë-kamion
 16
49 979.83 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
454 948 km
4x2
479 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 16orë 32min

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

3 I

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës KUC2330161

IVECO Active Time 460 - Gjysmë-kamion
 6
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2017
739 419 km
4x2
460 hp

Botuar: 19orë 9min

VALLOR TRUCKS S.L.U.

14

Spanjë, Torrent, Valencia

Numri i referencës 12561

IVECO STRALIS 460 - Gjysmë-kamion
 1
Ankandi

Gjysmë-kamion

2017
393 153 km

Botuar: 19orë 14min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës YH67JTO

IVECO STRALIS 460 EURO 6 - Gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2016
860 256 km

Botuar: 19orë 14min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës YF66OLA

IVECO STRALIS 460 EURO 6 - Gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2016
441 333 km

Botuar: 19orë 18min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës NU66FJD

Iveco Stralis 460 intarder full spoilers 1 hand Fr truck - Gjysmë-kamion
 13
15 300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
715 382 km
4x2
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 569 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 1d

Smeets & Zonen NV

10

Belgjikë, Bree

Numri i referencës 30011191

IVECO STRALIS 460 LNG - Gjysmë-kamion
 8
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2019
578 km
4x2
460 hp

Botuar: 1d

VALLOR TRUCKS S.L.U.

14

Spanjë, Torrent, Valencia

Numri i referencës 12487

Iveco Strator 450 / RETARDER / SPECIAL PAINT / SHOW TRUCK ! - Gjysmë-kamion
 19
64 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2009
245 487 km
4x2
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 125 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 1d

Versteijnen Trucks B.V.

1

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_6001

IVECO Stralis 510 - Gjysmë-kamion
 6
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2019
441 603 km
4x2
510 hp

Botuar: 1d

VALLOR TRUCKS S.L.U.

14

Spanjë, Torrent, Valencia

Numri i referencës 12315

Iveco Stralis 440 6X2 + FASSI F235AXP.24 KRAAN/KRAN/CR  - Gjysmë-kamion
 15
39 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2014
687 616 km
6x2
441 hp

Botuar: 2d

Geurts Trucks B.V.

12

Holandë, ANDELST

Iveco 440S50T 4x2  - Gjysmë-kamion
 14
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2007
960 000 km
4x2
500 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 2d

Agron Haxha Truck GmbH

1

Zvicra, Othmarsingen

Numri i referencës c24_25009

Iveco 480T Stralis 4x2  - Gjysmë-kamion
 16
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2005
385 000 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 2d

Agron Haxha Truck GmbH

1

Zvicra, Othmarsingen

Numri i referencës c24_37009

Iveco Stralis 480 HI-Way, Euro6, Retarder, Standklima  - Gjysmë-kamion
 20
15 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2015
950 571 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 2d

Mando Trucks

6

Gjermani, Oberhausen

Numri i referencës 227 G

IVECO EuroStar 440 - Gjysmë-kamion
 6
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

1999

Botuar: 2d

PRIME TRUCKS KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

2

Hungari, Budapest

Iveco Stralis 420 4X2 ActiveSpace Manual 2xTanks Euro 5 - Gjysmë-kamion
 20
7 300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2008
1 075 570 km
4x2
420 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 050 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 2d

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70217061

1 2 3 29   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Tractor units - IVECO
t1 old