Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6 nga Belgjikë, 18500 EUR në shitje - ID: 8607924

18 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 854 569 ALL
 • ≈ 20 141 USD

Iveco Stralis 460 E6

Gjysmë-kamionIveco Stralis 460 E6
2016|298608 km|Euro 6|460 hp

18 500EUR

Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6

PDF
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 1
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 2
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 3
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 4
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 5
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 6
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 7
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 8
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 9
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 10
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 11
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 12
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 13
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 14
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 15
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 16
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 17
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 18
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 19
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 E6: foto 20
Ask for all available pictures
PDF

18 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 854 569 ALL
 • ≈ 20 141 USD
Marka

Numri i referencës

2826
Viti i prodhimit

2016
Kilometrazhi

298608 km
Gjendja

e shkëlqyer
Data e regjistrimit të parë

30.09.2016
Pesha neto

8200 kg
Ngjyra

blu
Vendndodhja

Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

dizel
zhvendosja

11120 cc
cilindrat e motorit

6
rendimenti i fuqisë

460 hp
kutia e marsheve

transmisioni

Automatikgetriebe
ASR

Shasia/pezullimi
baza e rrotës

3800 mm
lubrifikimi qendror

ABS

EBS

ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit

spondat anë të shasisë

Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë gjumi
kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës

drita kundër mjegullës

fshehësi i diellit

dritare me rrymë

kyçja qendrore

ngrohësi

ngrohësi i parkimit

kontrolli i shpejtësisë

radio

CD

sistemi i lundrimit

frigorifer

Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Additional options and accessories

 • Adaptive cruise control
 • Airbags
 • Aluminium fuel tank
 • Climate control
 • Sleeper cab
 • Speed limiter
 • Twin fuel tank

More information

Bodywork: Standard tractor

AdBlue system: Yes

Transmission: ZF, Automatic

Cab: sleep

APK (MOT): tested until 12/2024

Technical condition: very good

Visual appearance: very good

Damages: none

Please contact DHR OTTER (+31653401370, info@denottertrucks.com) or GERT DEN OTTER (+3233144488, info@denottertrucks.com) for more information

Dealer information

We do our best to keep the data as accurately as possible.

No rights derived from the data given

WWW.DENOTTERTRUCKS.COM

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

18 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 854 569 ALL
 • ≈ 20 141 USD
9 abonentë
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Ora lokale e shitësit:
20:10
I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A