Gjysmë-kamion Iveco Stralis 500 EEV Hi-Way/Intarder/Hydraulik/Navi

Online: 29d

Marka IVECO
Modeli Stralis
ID 7-100
Viti i prodhimit 2013
Kilometrazhi 483 670 km
Sistemi hidraulik
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Hilden
Telefoni +49 (0)210...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 500 hp (372 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
 • EBS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • serbatorët e karburantit: +AdBlue
 • spondat anë të shasisë
Kabina/pjesa e brendshme
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • kuadrot e drejtimit anësor të kabinës
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • sistemi i lundrimit
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
19800 EUR
19 800
EUR
 • 2 463 179 ALL
 • 22 251 USD

Çmimi neto

Shitësi
Yourtrucks GmbH
Yourtrucks GmbH Gjermani
I besueshëm
10 Më shumë se 10 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
16:45
19 800
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion Iveco Stralis 480 E6 HI-WAY /Intarder/Hydraulik/Navi
Iveco Stralis 480 E6 HI-WAY /Intarder/Hydraulik/Navi
2015, 424 912 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
24 800 EUR
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 480 E6 HI-WAY /Intarder/Hydraulik/Navi, 2015
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 EEV High-Road/ZF-Intarder/Hydraulik
Iveco Stralis 460 EEV High-Road/ZF-Intarder/Hydraulik
2013, 339 387 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
20 800 EUR
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 EEV High-Road/ZF-Intarder/Hydraulik, 2013
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 480 EEV / ZF-Intarder/ Hydraulik
Iveco Stralis 480 EEV / ZF-Intarder/ Hydraulik
2012, 420 710 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
16 800 EUR
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 480 EEV / ZF-Intarder/ Hydraulik, 2012
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 450 EEV /ZF-Intarder/Schalter/Hydraulik
Iveco Stralis 450 EEV /ZF-Intarder/Schalter/Hydraulik
2011, 410 967 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
15 800 EUR
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 450 EEV /ZF-Intarder/Schalter/Hydraulik, 2011
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 Hi-Way EURO 6 /Kühlbox/2 Liegen
Iveco Stralis 460 Hi-Way EURO 6 /Kühlbox/2 Liegen
2014, 349 299 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
17 800 EUR
Gjysmë-kamion Iveco Stralis 460 Hi-Way EURO 6 /Kühlbox/2 Liegen, 2014
Gjysmë-kamion Scania R 500 Highline/Retarder/Schalter/Standklima/Navi
Scania R 500 Highline/Retarder/Schalter/Standklima/Navi
2013, 879 363 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
25 800 EUR
Gjysmë-kamion Scania R 500 Highline/Retarder/Schalter/Standklima/Navi, 2013
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 XLX /Intarder/ACC/Xenon/Kühlbox/Navi
MAN TGX 18.480 XLX /Intarder/ACC/Xenon/Kühlbox/Navi
2014, 489 175 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
22 800 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 XLX /Intarder/ACC/Xenon/Kühlbox/Navi, 2014
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 XXL /Intarder/ACC/Navi/neue Turbo !!
MAN TGX 18.480 XXL /Intarder/ACC/Navi/neue Turbo !!
2015, 514 791 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
26 800 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 XXL /Intarder/ACC/Navi/neue Turbo !!, 2015
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 EEV XLX /Intarder/ACC/Kühlbox/2 Tank
MAN TGX 18.440 EEV XLX /Intarder/ACC/Kühlbox/2 Tank
2012, 741 427 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
17 800 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 EEV XLX /Intarder/ACC/Kühlbox/2 Tank, 2012
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.400 XXL EURO 6 /2 Tank/Navi/Kühlbox
MAN TGX 18.400 XXL EURO 6 /2 Tank/Navi/Kühlbox
2013, 544 043 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
17 800 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.400 XXL EURO 6 /2 Tank/Navi/Kühlbox, 2013
Gjysmë-kamion Renault Premium 460 E5/Voith-Retarder/Hydraulik/Big Axle
Renault Premium 460 E5/Voith-Retarder/Hydraulik/Big Axle
2014, 375 984 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
19 800 EUR
Gjysmë-kamion Renault Premium 460 E5/Voith-Retarder/Hydraulik/Big Axle, 2014
Gjysmë-kamion Renault Premium 460 DXi EEV Kühlbox/2Tank/Standklima
Renault Premium 460 DXi EEV Kühlbox/2Tank/Standklima
2010, 779 824 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
10 800 EUR
Gjysmë-kamion Renault Premium 460 DXi EEV Kühlbox/2Tank/Standklima, 2010

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.