Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder

Online: 6m 5d

Marka IVECO
Modeli Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
ID SN11028
Viti i prodhimit 2017
Kilometrazhi 221 393 km
VIN WJMM62AU50C368330
Data e regjistrimit të parë 01.04.2017
Inspektimi teknik 05.2020, New MOT
Pesha neto 18 000 kg
Pesha bruto 18 000 kg
Ngarkesa e dobishme 9 725 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, D-31137 Hildesheim
Telefoni +49 5121...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 479 hp (357 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • EBS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • gomat: Winter
Kabina/pjesa e brendshme
 • kabina
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • drita kundër mjegullës
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i shtretërve: 1
 • ngrohje e ndenjëseve
 • radio
 • CD
 • bluetooth
 • mikrofon
Pjesë shtesë
 • imobilizuesi

Shitësi
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
I IVECO shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
06:30
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
2017, 169 429 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder, 2017
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
2016, 254 326 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder, 2016
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
2016, 206 377 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder, 2016
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
2016, 272 237 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder, 2016
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima ZV
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima ZV
2017, 319 592 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima ZV, 2017
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
2015, 473 560 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder, 2015
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
2015, 397 556 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder, 2015
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
2016, 335 239 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder, 2016
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima ZV
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima ZV
2016, 209 058 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima ZV, 2016
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima ZV
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima ZV
2016, 256 136 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima ZV, 2016
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV
2015, 484 726 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV, 2015
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV
2015, 423 418 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Gjysmë-kamion IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV, 2015

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.