Reja dhe përdorur Gjysmë-kamionë MAN në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë-kamionë MAN


   Faqja 1 e 83 1/83   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MAN TGX 18.510 4x2 BL SA mit Kipphydraulik - Gjysmë-kamion
113 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Good price
MAN TGS 18.400 EURO 6 ! 3-2013 BJ - Gjysmë-kamion
 20
17 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2013
951 000 km
4x2
400 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 340 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

De Koning Trucks

2

Holandë, HEDEL

Numri i referencës 57BBP9

MAN TGX 18.480 - Gjysmë-kamion
 16
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2011
1 277 000 km
4x2
473 hp

ALAM CAMION DI ALAM AYAD

2

Itali, Verona

MAN TGX 18.480 * RETARDER * EURO6 * 4X2 * 2 TANK * - Gjysmë-kamion
 20
22 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
478 000 km
4x2
480 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 137 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 1orë 59min

Prince B.V.

2

Holandë, Weurt

Numri i referencës 14//5/00

MAN TGX 440 - Gjysmë-kamion
 9
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2010
441 hp

Botuar: 3orë 7min

UAB "Diodenas"

1

Lituani, Šiaulių

MAN TGX 41.640 / 250T / WSK / 8x4 / SCHWERLAST - Gjysmë-kamion
 18
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2018
253 606 km
8x4
640 hp
Ngarkesa e dobishme: 22 265 kg
Pesha bruto: 35 500 kg

Botuar: 4orë 9min

Versteijnen Trucks B.V.

1

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5818

MAN TGA 8x4 podwozie do zabudowy - Gjysmë-kamion
 5
11 722 EUR

Gjysmë-kamion

2004
400 000 km

Botuar: 4orë 47min

BIZNES Jacek Rzepecki

Poloni, ul. Gliniana 10, 97-300 Piotrków Trybunalski

MAN TGS 18 440 EURO 6, Retarder, PTO - Gjysmë-kamion
 12
22 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
403 000 km
4x2
440 hp

Botuar: 5orë 31min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 721692

MAN TGS 18 440 EURO 6, Retarder, PTO, 6 Units - Gjysmë-kamion
 12
22 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
395 000 km
4x2
440 hp

Botuar: 5orë 33min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 721678

MAN TGS 18 440 EURO 6, Retarder, PTO - Gjysmë-kamion
 12
22 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
427 000 km
4x2
440 hp

Botuar: 5orë 33min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 720924

MAN TGS 18 440 EURO 6, Retarder, PTO - Gjysmë-kamion
 12
22 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
377 000 km
4x2
440 hp

Botuar: 5orë 33min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 721639

MAN TGX - Gjysmë-kamion
 20
21 480 EUR

Gjysmë-kamion

2014
759 700 km
400 hp

Botuar: 5orë 57min

Łukasz Gul

Poloni, Kępie Zaleszańskie

MAN TGX 500 Euro 6 INTARDER - Gjysmë-kamion
 20
27 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
656 303 km
4x2
500 hp

Botuar: 6orë 5min

TheTruckCompany

18

Belgjikë, Hooglede

Numri i referencës TC47514

MAN TGX 500 Euro 6 INTARDER - Gjysmë-kamion
 20
27 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
630 878 km
4x2
500 hp

Botuar: 6orë 21min

TheTruckCompany

18

Belgjikë, Hooglede

Numri i referencës TC21823

MAN TGX 500 Euro 6 INTARDER - Gjysmë-kamion
 20
27 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
643 384 km
4x2
500 hp

Botuar: 6orë 31min

TheTruckCompany

18

Belgjikë, Hooglede

Numri i referencës TC68442

MAN 14-284 M 15 MT - Gjysmë-kamion
 20
2 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi

Gjysmë-kamion

1999
480 968 km
4x2

Botuar: 8orë 17min

AUCTELIA SA

6

Belgjikë, MONT-SAINT-GUIBERT

Numri i referencës 5938-008

MAN TGX 18.510 4x2 BL SA mit Kipphydraulik - Gjysmë-kamion: foto 1
MAN TGX 18.510 4x2 BL SA mit Kipphydraulik - Gjysmë-kamion: foto 2
MAN TGX 18.510 4x2 BL SA mit Kipphydraulik - Gjysmë-kamion: foto 3
MAN TGX 18.510 4x2 BL SA mit Kipphydraulik - Gjysmë-kamion: foto 4
MAN TGX 18.510 4x2 BL SA mit Kipphydraulik - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)
MAN TGX 18.510 4x2 BL SA mit Kipphydraulik - Gjysmë-kamion: foto 1
MAN TGX 18.510 4x2 BL SA mit Kipphydraulik - Gjysmë-kamion: foto 2
Good price

MAN TGX 18.510 4x2 BL SA mit Kipphydraulik

E re 2022 15 000 km 4x2 510 hp Pesha bruto: 18 000 kg
Luksemburg, NIEDERANVEN
Botuar: 8orë 17min Numri i referencës 61569

113 500 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
E re 2022 15 000 km 4x2 510 hp Pesha bruto: 18 000 kg
Luksemburg, NIEDERANVEN
email Kontakto shitësin
MAN TGX 18.440 Euro 4 - Gjysmë-kamion
 8
12 000 EUR

Gjysmë-kamion

2008
534 000 km
4x2
440 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 300 kg
Pesha bruto: 18 100 kg

Botuar: 8orë 19min

Denisi Petroll SHPK

Shqipëri, Istog

MAN TGX 18.510 4x2 LL SA - Hubsattelkupplung - DVS - Gjysmë-kamion: foto 1
MAN TGX 18.510 4x2 LL SA - Hubsattelkupplung - DVS - Gjysmë-kamion: foto 2
MAN TGX 18.510 4x2 LL SA - Hubsattelkupplung - DVS - Gjysmë-kamion: foto 3
MAN TGX 18.510 4x2 LL SA - Hubsattelkupplung - DVS - Gjysmë-kamion: foto 4
MAN TGX 18.510 4x2 LL SA - Hubsattelkupplung - DVS - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)
MAN TGX 18.510 4x2 LL SA - Hubsattelkupplung - DVS - Gjysmë-kamion: foto 1
MAN TGX 18.510 4x2 LL SA - Hubsattelkupplung - DVS - Gjysmë-kamion: foto 2
New ad

MAN TGX 18.510 4x2 LL SA - Hubsattelkupplung - DVS

E re 2022 100 km 4x2 510 hp Pesha bruto: 19 000 kg
Luksemburg, NIEDERANVEN
Botuar: 8orë 22min Numri i referencës 196682

121 000 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
E re 2022 100 km 4x2 510 hp Pesha bruto: 19 000 kg
Luksemburg, NIEDERANVEN
email Kontakto shitësin
MAN TGX 18.440 Euro 4 - Gjysmë-kamion
 6
12 000 EUR

Gjysmë-kamion

2008
452 000 km
4x2
440 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 270 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 8orë 27min

Denisi Petroll SHPK

Shqipëri, Istog

MAN TGX18.480XLX - EQUIP HIDRAULIC - Gjysmë-kamion
 10
12 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2008
1 435 000 km
4x2
473 hp

Botuar: 8orë 38min

MONTSENY TRUCKS, SL

9

Spanjë, Sant Celoni (Barcelona)

MAN 18.470 TGX gx new model 2x tank - Gjysmë-kamion
 18
79 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2021
168 082 km
4x2
470 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 167 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 8orë 45min

Kleyn Trucks

18

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 304269

MAN 18.660 TGX xxl intarder 461tkm - Gjysmë-kamion
 19
49 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
460 860 km
4x2
640 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 787 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 8orë 45min

Kleyn Trucks

18

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 304257

1 2 3 83   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Tractor units - MAN
t1 old