Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4x2 BLS
MAN TGX 18.480 4x2 BLS
2014, 532 411 km, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kirchberg
29 250 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4x2 BLS, 2014
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4x2 BLS
MAN TGX 18.480 4x2 BLS
2014, 545 038 km, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kirchberg
27 500 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4x2 BLS, 2014
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4x2 BLS
MAN TGX 18.480 4x2 BLS
2014, 486 612 km, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kirchberg
29 900 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4x2 BLS, 2014
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4x2 BLS
MAN TGX 18.480 4x2 BLS
2014, 562 157 km, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kirchberg
27 900 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4x2 BLS, 2014
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4X2 BLS
MAN TGX 18.480 4X2 BLS
2014, 528 033 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Leopoldsdorf
29 800 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4X2 BLS, 2014
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL
MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL
2014, 432 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Leopoldsdorf
28 500 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL, 2014
Gjysmë-kamion MAN - TGX XLX 18.480 4x2 BLS
MAN - TGX XLX 18.480 4x2 BLS
2014, 578 930 km, Dizel, 2-aks
Republika Çeke
24 300 EUR
Gjysmë-kamion MAN - TGX XLX 18.480 4x2 BLS, 2014
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 XXL/ 4x2 BLS
MAN TGX 18.480 XXL/ 4x2 BLS
2014, 526 125 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Birkenwerder
22 750 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 XXL/ 4x2 BLS, 2014
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4X2 BLS
MAN TGX 18.480 4X2 BLS
2015, 573 030 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-22113 Hamburg
21 999 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4X2 BLS, 2015
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4X2 BLS
MAN TGX 18.480 4X2 BLS
2015, 519 423 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-22113 Hamburg
23 099 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4X2 BLS, 2015
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4X2 BLS
MAN TGX 18.480 4X2 BLS
2016, 361 740 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-22113 Hamburg
39 099 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4X2 BLS, 2016
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4X2 BLS
MAN TGX 18.480 4X2 BLS
2015, 549 252 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-22113 Hamburg
22 099 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.480 4X2 BLS, 2015

Gjysmë-kamion MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS

Marka MAN
Modeli MAN TGX 18.480 4X2 BLS
ID 974068
Viti i prodhimit 2014
Data e regjistrimit të parë 01.10.2014
Vendndodhja Itali, Piacenza
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 480 hp (357 KW)
 • bllokimi i diferencialit
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
 • ASR
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë
 • baza e rrotës: 3 600 mm
 • ABS
 • gomat: 315/70 R 22.5
Kabina/pjesa e brendshme
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • drita shtesë
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • kompjuter bordi
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: gjysmë-kamion MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": gjysmë-kamion MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.