Gjysmë-kamion MAN TGS 18.460 BL 4x4 Euro 6 SZM Kipph. Winterdienst

Online: 2m 4d

Marka MAN
Modeli TGS
ID T600001
Viti i prodhimit 2018
Kilometrazhi 13 592 km
Pesha bruto 18 000 kg
Sistemi hidraulik
Ngjyra portokalli
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Telefoni +495613...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 419 cc
 • rendimenti i fuqisë: 460 hp (343 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x4
 • numri i akseve: 2-aks
 • ngarje me të gjitha rrotat
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
69900 EUR
69 900
EUR
 • 8 925 950 ALL
 • 75 814 USD

Çmimi neto

Shitësi
Golec Nutzfahrzeuge
Ora lokale e shitësit
22:55
Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
69 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4 SZM Hydrodrive - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4 SZM Hydrodrive - Kipphyd. Euro 6
2016, 224 179 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
49 500 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4 SZM Hydrodrive - Kipphyd. Euro 6, 2016
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 212 628 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
49 500 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 275 606 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
49 500 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 245 710 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
49 500 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 233 332 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
49 500 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Gjysmë-kamion MAN TGS 18.420 4x4 Kipphyd. Intarder
MAN TGS 18.420 4x4 Kipphyd. Intarder
2018, 201 340 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
33 900 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGS 18.420 4x4 Kipphyd. Intarder, 2018
Gjysmë-kamion MAN TGS 18.480 4x2 BLS SZM Eur5 Kipphyd. Doppelkreis
MAN TGS 18.480 4x2 BLS SZM Eur5 Kipphyd. Doppelkreis
2013, 350 372 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
25 500 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGS 18.480 4x2 BLS SZM Eur5 Kipphyd. Doppelkreis, 2013
Gjysmë-kamion Volvo FH460 4x2 EURO 6 SZM Mit ADR TOP!
Volvo FH460 4x2 EURO 6 SZM Mit ADR TOP!
2014, 450 413 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
33 500 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH460 4x2 EURO 6 SZM Mit ADR TOP!, 2014
Gjysmë-kamion Volvo FH460 4x2 EURO 6 SZM Mit ADR TOP!
Volvo FH460 4x2 EURO 6 SZM Mit ADR TOP!
2014, 450 413 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
33 500 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH460 4x2 EURO 6 SZM Mit ADR TOP!, 2014
Gjysmë-kamion Scania G500 6x6 EURO6 SZM Mit Epsilon Kran
Scania G500 6x6 EURO6 SZM Mit Epsilon Kran
2018, 25 952 km, 6x6, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
Gjysmë-kamion Scania G500 6x6 EURO6 SZM Mit Epsilon Kran, 2018
Gjysmë-kamion Scania G500 6x6 EURO6 SZM Mit Epsilon Kran
Scania G500 6x6 EURO6 SZM Mit Epsilon Kran
2018, 25 952 km, 6x6, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
Gjysmë-kamion Scania G500 6x6 EURO6 SZM Mit Epsilon Kran, 2018
Gjysmë-kamion G500 6x6 EURO6 SZM Mit Epsilon Kran
G500 6x6 EURO6 SZM Mit Epsilon Kran
Gjermani, Kaufungen
Gjysmë-kamion G500 6x6 EURO6 SZM Mit Epsilon Kran

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.