Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6

Online: 3m

Marka MAN
Modeli TGX
ID T500033
Viti i prodhimit 2016
Kilometrazhi 233 332 km
Pesha bruto 20 500 kg
Sistemi hidraulik
Ngjyra e kuqe
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Telefoni +495613...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 419 cc
 • rendimenti i fuqisë: 441 hp (328 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x4
 • numri i akseve: 2-aks
 • ngarje me të gjitha rrotat
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
49500 EUR
49 500
EUR
 • 6 127 902 ALL
 • 57 755 USD

Çmimi neto

Shitësi
Golec Nutzfahrzeuge
Ora lokale e shitësit
01:35
Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
49 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 275 606 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
49 500 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 245 711 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
49 500 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Gjysmë-kamion MAN TGS 18.500 4x4 Euro 6 SZM Kipphyd. Retarder
MAN TGS 18.500 4x4 Euro 6 SZM Kipphyd. Retarder
2019, 21 895 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
79 900 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGS 18.500 4x4 Euro 6 SZM Kipphyd. Retarder, 2019
Gjysmë-kamion Scania R440 4x2 SZM mit Kipphydraulik Euro 5 Luft- Luft
Scania R440 4x2 SZM mit Kipphydraulik Euro 5 Luft- Luft
2011, 165 016 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
22 900 EUR
Gjysmë-kamion Scania R440 4x2 SZM mit Kipphydraulik Euro 5 Luft- Luft, 2011
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 4163 8x4 Eur6 Schwerlast 150 Ton Retarder
Mercedes-Benz Actros 4163 8x4 Eur6 Schwerlast 150 Ton Retarder
2015, 393 397 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
97 900 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 4163 8x4 Eur6 Schwerlast 150 Ton Retarder, 2015
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 4163 8x4 Eur6 Schwerlast 150 Ton Retarder
Mercedes-Benz Actros 4163 8x4 Eur6 Schwerlast 150 Ton Retarder
2015, 393 397 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
97 900 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 4163 8x4 Eur6 Schwerlast 150 Ton Retarder, 2015
Gjysmë-kamion MAN TGX18.440 EURO 6
MAN TGX18.440 EURO 6
2016, 205 600 km, Dizel
Republika Çeke
24 500 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX18.440 EURO 6, 2016
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4X2 XLX Euro 6
MAN TGX 18.440 4X2 XLX Euro 6
2016, 447 078 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
21 400 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4X2 XLX Euro 6, 2016
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4 HydroDrive, Manual, EURO 6,
MAN TGX 18.440 4x4 HydroDrive, Manual, EURO 6,
2016, 253 000 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Austri, Hörsching
33 900 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4x4 HydroDrive, Manual, EURO 6,, 2016
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 XXL E6 Mega-SZM 4x2 *Intarder *Xenon
MAN TGX 18.440 XXL E6 Mega-SZM 4x2 *Intarder *Xenon
2016, 475 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Lingen
24 900 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 XXL E6 Mega-SZM 4x2 *Intarder *Xenon, 2016
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4X2 XXL 2x Tanks Euro 6
MAN TGX 18.440 4X2 XXL 2x Tanks Euro 6
2016, 398 225 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
24 400 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4X2 XXL 2x Tanks Euro 6, 2016
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4X2 XXL 2x Tanks Euro 6
MAN TGX 18.440 4X2 XXL 2x Tanks Euro 6
2016, 464 268 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
22 400 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.440 4X2 XXL 2x Tanks Euro 6, 2016

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.