Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII nga Austri, 59900 EUR në shitje - ID: 7330029
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII

Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 1
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 2
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 3
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 4
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 5
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 6
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 7
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 8
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 9
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 10
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 11
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 12
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 13
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 14
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII: foto 15
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 10d

Marka MAN
Modeli TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII
Numri i referencës 0001609345
Viti i prodhimit 2019
Kilometrazhi 510 151 km
VIN WMA06XZZXKM826104
Data e regjistrimit të parë 01.05.2019
Pesha bruto 18 000 kg
Ngjyra e bardhë, e bardhë
Vendndodhja Austri, Leopoldsdorf
Telefoni +43 2235...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 500 hp (372 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: 122 gears
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
 • ASR
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
 • EBS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • goma me aliazh të lehtë
Kabina/pjesa e brendshme
 • kabina
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • drita kundër mjegullës
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i shtretërve: 1
 • ngrohje e ndenjëseve
 • radio
 • MP3
 • bluetooth
 • mikrofon
 • kompjuter bordi
Pjesë shtesë
 • imobilizuesi

59 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 520 175 ALL
 • ≈ 64 055 USD
Austri, Leopoldsdorf
watch_later
Ora lokale e shitësit:
09:44
I besueshëm
8 Më shumë se 8 vjet me Truck1
M MAN shitës i autorizuar

Personat e kontaktit
person
Stefan Faderl
Deutsch, English

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

59 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 520 175 ALL
 • ≈ 64 055 USD

MAN TGX 18.500 4X2 BLS mit ADR Typ EXIII

t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH
t1 old