Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 XXL 2 Leiter -Kipp- Hydraulik, Ret.

Online: 1m 23d

Marka MAN
Modeli TGX
ID SZM2071
Viti i prodhimit 2018
Kilometrazhi 144 798 km
Sistemi hidraulik
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Austri, Peuerbach
Telefoni +43 676 8...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 500 hp (372 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
 • EBS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
55990 EUR
55 990
EUR
 • 6 921 764 ALL
 • 68 175 USD

Çmimi neto

Shitësi
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Austri
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
13:43
55 990
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 XXL 2 Leiter -Kipp- Hydraulik, Ret.
MAN TGX 18.500 XXL 2 Leiter -Kipp- Hydraulik, Ret.
2018, 131 500 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
61 850 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 XXL 2 Leiter -Kipp- Hydraulik, Ret., 2018
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 XXL 2 Leiter -Kipp- Hydraulik, Ret.
MAN TGX 18.500 XXL 2 Leiter -Kipp- Hydraulik, Ret.
2018, 183 300 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
56 850 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 XXL 2 Leiter -Kipp- Hydraulik, Ret., 2018
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 XXL 2 Leiter -Kipp- Hydraulik, Ret.
MAN TGX 18.500 XXL 2 Leiter -Kipp- Hydraulik, Ret.
2018, 183 300 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
56 850 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 XXL 2 Leiter -Kipp- Hydraulik, Ret., 2018
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 XXL 2 Leiter -Kipp- Hydraulik, Ret.
MAN TGX 18.500 XXL 2 Leiter -Kipp- Hydraulik, Ret.
2018, 144 798 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
55 990 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.500 XXL 2 Leiter -Kipp- Hydraulik, Ret., 2018
Gjysmë-kamion Volvo FH 500, Kipp-Hydraulik, EURO6, VEB+, Alcoa Alu
Volvo FH 500, Kipp-Hydraulik, EURO6, VEB+, Alcoa Alu
2019, 137 400 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
66 800 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH 500, Kipp-Hydraulik, EURO6, VEB+, Alcoa Alu, 2019
Gjysmë-kamion Volvo FH 500 XL-Kabine, ACC, 2 Tanks, VEB+
Volvo FH 500 XL-Kabine, ACC, 2 Tanks, VEB+
2019, 46 152 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
72 400 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH 500 XL-Kabine, ACC, 2 Tanks, VEB+, 2019
Gjysmë-kamion Volvo FH 500, I-Shift, Abbiegeassistent, Xenon
Volvo FH 500, I-Shift, Abbiegeassistent, Xenon
2019, 113 437 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
63 300 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH 500, I-Shift, Abbiegeassistent, Xenon, 2019
Gjysmë-kamion Volvo FH 500 XL Kabine ACC Standklima,VEB+
Volvo FH 500 XL Kabine ACC Standklima,VEB+
2019, 23 980 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
75 990 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH 500 XL Kabine ACC Standklima,VEB+, 2019
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1851 BIG Space, Retarder, Xenon
Mercedes-Benz Actros 1851 BIG Space, Retarder, Xenon
2018, 277 586 km, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
60 900 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1851 BIG Space, Retarder, Xenon, 2018
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1845 BIG SPACE, Achswaage, Retarder
Mercedes-Benz Actros 1845 BIG SPACE, Achswaage, Retarder
2018, 305 337 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
55 900 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1845 BIG SPACE, Achswaage, Retarder, 2018
Gjysmë-kamion MAN 18-500 XXL
MAN 18-500 XXL
2018, 265 000 km, 4x2
Lituani, Vilnius
43 850 EUR
Gjysmë-kamion MAN 18-500 XXL, 2018
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.460 4X2 BLS "Kipp- WorkingFloor Hydraulik
MAN TGX 18.460 4X2 BLS "Kipp- WorkingFloor Hydraulik
2017, 288 427 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Danimarkë, Padborg
50 398 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 18.460 4X2 BLS "Kipp- WorkingFloor Hydraulik, 2017

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.