Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK nga Belgjikë, 7500 EUR në shitje - ID: 8549614
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

7 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 751 725 ALL
  • ≈ 8 018 USD

MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK

Gjysmë-kamionMAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK
2013|800000 km|Euro 6|440 hp

7 500EUR

Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK

Botuar: 1m 10d

PDF
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 1
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 2
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 3
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 4
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 5
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 6
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 7
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 8
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 9
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 10
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 11
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 12
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 13
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 14
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 15
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 16
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 17
Gjysmë-kamion MAN TGX TGX26-440 6X2 MOTOR DEFECT ENGINE NOT OK: foto 18
Ask for all available pictures
PDF

7 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 751 725 ALL
  • ≈ 8 018 USD
Marka

Numri i referencës

2799
Viti i prodhimit

2013
Kilometrazhi

800000 km
Gjendja

e mirë
Data e regjistrimit të parë

21.11.2013
Pesha neto

8498 kg
Ngjyra

portokalli
Vendndodhja

Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

dizel
zhvendosja

12419 cc
cilindrat e motorit

6
rendimenti i fuqisë

440 hp
kutia e marsheve

transmisioni

Automatikgetriebe
ASR

Shasia/pezullimi
lubrifikimi qendror

ABS

EBS

spondat anë të shasisë

Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë gjumi
kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës

fshehësi i diellit

dritare me rrymë

kyçja qendrore

ngrohësi

ngrohësi i parkimit

kontrolli i shpejtësisë

radio

CD

frigorifer

Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Additional options and accessories

  • Sleeper cab
  • Speed limiter

More information

Bodywork: Standard tractor

Transmission: ZF, Automatic

Cab: sleep

Technical condition: average

Visual appearance: good

Damages: none

Please contact DHR OTTER (+31653401370, info@denottertrucks.com) or GERT DEN OTTER (+3233144488, info@denottertrucks.com) for more information

Dealer information

We do our best to keep the data as accurately as possible.

No rights derived from the data given

WWW.DENOTTERTRUCKS.COM

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

7 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 751 725 ALL
  • ≈ 8 018 USD
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Ora lokale e shitësit:
22:32
I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Gjysmë-kamionë MAN

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A