Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X nga Belgjikë në shitje - ID: 8669725

Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X

Gjysmë-kamionMercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X
2015|767371 km|4x2|Euro 6|421 hp|11626 kg|19000 kg

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X

PDF
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 1
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 2
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 3
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 4
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 5
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 6
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 7
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 8
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 9
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 10
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 11
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 12
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 13
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 14
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 15
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 16
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 17
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 18
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 19
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS EUR6 10X: foto 20
Ask for all available pictures
PDF
Numri i referencës

2861
Viti i prodhimit

2015
Kilometrazhi

767371 km
Gjendja

e mirë
Data e regjistrimit të parë

10.11.2015
Pesha neto

7374 kg
Pesha bruto

19000 kg
Ngarkesa e dobishme

11626 kg
Gjatësia

6310 mm
Gjerësia

2500 mm
Ngjyra

blu
Vendndodhja

Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

dizel
zhvendosja

12809 cc
cilindrat e motorit

6
rendimenti i fuqisë

421 hp
kutia e marsheve

transmisioni

Automatikgetriebe
marrja e fuqisë

ASR

Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
baza e rrotës

3850 mm
ABS

EBS

goma me aliazh të lehtë

Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë gjumi
drita kundër mjegullës

fshehësi i diellit

dritare me rrymë

ngrohësi

ngrohësi i parkimit

kontrolli i shpejtësisë

radio

CD

frigorifer

Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Additional options and accessories

  • Adaptive cruise control
  • Aluminium fuel tank
  • Climate control
  • Heater
  • Sleeper cab
  • Speed limiter

More information

Bodywork: Standard tractor

AdBlue system: Yes

Transmission: MERCEDES, Automatic

Cab: sleep

Technical condition: good

Visual appearance: good

Please contact DHR OTTER (+31653401370, info@denottertrucks.com) or GERT DEN OTTER (+3233144488, info@denottertrucks.com) for more information

Dealer information

We do our best to keep the data as accurately as possible.

No rights derived from the data given

WWW.DENOTTERTRUCKS.COM

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
9 abonentë
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Ora lokale e shitësit:
20:57
I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Gjysmë-kamionë MERCEDES-BENZ

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A