Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS Euro 6 ADR / Klima

gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 LS Euro 6 ADR / Klima

Kontakto shitësin

Privacy policy
 • Karakteristika
 • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaMERCEDES-BENZ
ModeliActros
Viti i prodhimit2014
Kilometrazhi576000 km
Pesha bruto18000 kg
Ngjyrablu
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja12809 cc
Rendimenti i fuqisë421 hp
Kutia e marsheveautomatike
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
ABS
EBS
Goma me aliazh të lehtë
Spondat anë të shasisë
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë gjumi
Kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
Kuadrot e drejtimit anësor të kabinës
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Kontrolli i shpejtësisë
Pjesë shtesë
Libri i servisit

Përshkrimi

Mercedes Benz Actros MP4 1842 LS ADR Gefahrgut

*** Vorne Blatt Hinten Luftfederung

 • Automatikgetriebe
 • EURO 6
 • Klimaanlage
 • ADR
 • Doppeltank
 • Seiten Spoiler
 • Kühlbox
 • Deutsche Fahrzeug
 • Chassi No. L864xxx

Wir erledigen alle Zoll- und Zulassungsangelegenheiten. Wir überführen die Fahrzeuge in den Hafen. Dieses Angebot ist unverbindlich und freibleibend, Irrtum und Zwischenverkauf sind vorbehalten.Verkauf gemäß unserer AGBs**.

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.