Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1845 BIG SPACE, Xenon, Achswaage

Online: 1m 20d

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Actros
ID SZM2055
Viti i prodhimit 2019
Kilometrazhi 132 328 km
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Austri, Peuerbach
Telefoni +43 676 8...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 450 hp (335 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
 • EBS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
63300 EUR
63 300
EUR
 • 7 836 160 ALL
 • 75 760 USD

Çmimi neto

Shitësi
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Austri
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
11:00
63 300
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1845 BIG Space, Xenon, Vollspoilerpaket,
Mercedes-Benz Actros 1845 BIG Space, Xenon, Vollspoilerpaket,
2019, 146 371 km, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
63 300 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1845 BIG Space, Xenon, Vollspoilerpaket,, 2019
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1845 BIG SPACE, Xenon, Achswaage
Mercedes-Benz Actros 1845 BIG SPACE, Xenon, Achswaage
2019, 134 954 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
63 300 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1845 BIG SPACE, Xenon, Achswaage, 2019
Gjysmë-kamion Volvo FH 500, I-Shift, Abbiegeassistent, Xenon
Volvo FH 500, I-Shift, Abbiegeassistent, Xenon
2019, 113 437 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
63 300 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH 500, I-Shift, Abbiegeassistent, Xenon, 2019
Gjysmë-kamion Volvo FH 540, I-Shift, Abbiegeassistent, Ledersitze
Volvo FH 540, I-Shift, Abbiegeassistent, Ledersitze
2019, 216 355 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
66 300 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH 540, I-Shift, Abbiegeassistent, Ledersitze, 2019
Gjysmë-kamion Volvo FH500 XL, ACC, Vollspoiler, Standklima
Volvo FH500 XL, ACC, Vollspoiler, Standklima
2019, 27 990 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
77 850 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH500 XL, ACC, Vollspoiler, Standklima, 2019
Gjysmë-kamion DAF FT XF 480 SSC, Hydraulik,Retarder, Standklima
DAF FT XF 480 SSC, Hydraulik,Retarder, Standklima
2019, 144 270 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
66 700 EUR
Gjysmë-kamion DAF FT XF 480 SSC, Hydraulik,Retarder, Standklima, 2019
Gjysmë-kamion DAF FT XF 480 SSC, Hydraulik,Retarder, Standklima
DAF FT XF 480 SSC, Hydraulik,Retarder, Standklima
2019, 144 270 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Peuerbach
66 700 EUR
Gjysmë-kamion DAF FT XF 480 SSC, Hydraulik,Retarder, Standklima, 2019
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1845 Big Space Retarder Standklima Alcoa
Mercedes-Benz Actros 1845 Big Space Retarder Standklima Alcoa
2012, 665 301 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
17 850 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1845 Big Space Retarder Standklima Alcoa, 2012
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros_1845_Retarder_Xenon_TopZustand
Mercedes-Benz Actros_1845_Retarder_Xenon_TopZustand
2016, 267 600 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Tuttlingen
37 899 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros_1845_Retarder_Xenon_TopZustand, 2016
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS ACTROS 1845 LS
Mercedes-Benz ACTROS ACTROS 1845 LS
2019, 9 348 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Itali, Piacenza
83 900 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS ACTROS 1845 LS, 2019
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1845 LS
Mercedes-Benz Actros 1845 LS
2019, 199 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Tuttlingen
104 000 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1845 LS, 2019
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros_1845_LS_Retarder_Xenon_TopZustand
Mercedes-Benz Actros_1845_LS_Retarder_Xenon_TopZustand
2017, 196 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Tuttlingen
48 499 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros_1845_LS_Retarder_Xenon_TopZustand, 2017

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.