Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
2016, 552 000 km, Dizel, 3-aks
Belgjikë, Meer
24 000 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2, 2016
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
2016, 552 000 km, Dizel, 3-aks
Belgjikë, Meer
24 000 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2, 2016
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
2016, 552 000 km, Dizel, 3-aks
Belgjikë, Meer
24 000 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2, 2016
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
2016, 552 654 km, Dizel, 3-aks
Belgjikë, Meer
24 000 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2, 2016
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
2016, 551 539 km, Dizel, 3-aks
Belgjikë, Meer
24 000 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2, 2016
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
2016, 554 905 km, Dizel, 3-aks
Belgjikë, Meer
24 000 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2, 2016
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
2016, 496 315 km, Dizel, 3-aks
Belgjikë, Meer
24 000 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2, 2016
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
2016, 495 482 km, Dizel, 3-aks
Belgjikë, Meer
24 000 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2, 2016
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
2016, 559 053 km, Dizel, 3-aks
Belgjikë, Meer
24 000 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2, 2016
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
2016, 613 146 km, Dizel, 3-aks
Belgjikë, Meer
24 000 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2, 2016
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2
2016, 559 348 km, Dizel, 3-aks
Belgjikë, Meer
24 000 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 LS 6X2, 2016
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz 2445 6X2
Mercedes-Benz 2445 6X2
2016, 490 000 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Belgjikë, Meer
24 000 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz 2445 6X2, 2016

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 6X2 PTO EURO 6

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli ACTROS 2445 6X2 PTO EURO 6
ID 20958
Viti i prodhimit 2013
Kilometrazhi 859 250 km
Data e regjistrimit të parë 30.07.2013
Pesha neto 8 380 kg
Pesha bruto 23 300 kg
Ngarkesa e dobishme 14 920 kg
Gjatësia 6 460 mm
Gjerësia 2 550 mm
Vendndodhja Holandë, Schiedam
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 809 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 449 hp (334 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
 • marrja e fuqisë
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 6x2
 • aksi i ngritjes
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 4 000 mm
 • ABS
 • gomat e përparme: 385/65 R 22.5, 20%
 • gomat e pasme: Achse 1: 235/75 R17.5, 40% / Achse 2: 315/70 R 22.5, 40%
 • goma dyshe
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • radio
 • CD
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • tahografi
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 6X2 PTO EURO 6

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2445 6X2 PTO EURO 6

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.