Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft nga Gjermani, 73900 EUR në shitje - ID: 7353576
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

73 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 672 963 ALL
 • ≈ 80 199 USD

Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft

Gjysmë-kamionMercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
2019|202227 km|4x4|Euro 6|450 hp|20500 kg

73 900EUR

Çmimi pa. TVSH

Kontakto shitësin

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft

Botuar: 8m 30d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 1
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 2
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 3
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 4
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 5
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 6
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 7
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 8
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 9
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 10
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 11
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 12
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 13
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 14
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 15
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 16
Ask for all available pictures

Botuar: 8m 30d

Shtoni në të preferuarat
PDF

73 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 672 963 ALL
 • ≈ 80 199 USD
Kontakto shitësin
Modeli

Numri i referencës

G180260
Viti i prodhimit

2019
Kilometrazhi

202227 km
Pesha bruto

20500 kg
Sistemi hidraulik

Ngjyra

e kuqe
Vendndodhja

Gjermani, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

dizel
zhvendosja

12809 cc
rendimenti i fuqisë

450 hp
kutia e marsheve

ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm

Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
ngarje me të gjitha rrotat

Kabina/pjesa e brendshme
Kërko informacion të detajuar
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Interne Fahrzeugnr.: G180260

Deutsches Fahrzeug

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

Radstand 3900, Leergewicht 8.545 Kg, Tempomat, PowerShift3-Schaltung, HAD-Antrieb VA, Retarder 5-Stuffe, ABS, Servolenkung, Fahrerhausgröße L, Radio, Klimaanlage, Freisprecheinrichtung, Sitzheizung, beheizbare Spiegel, Dachluke, ZV, Wegfahrsperre, Dieselpartikelfilter, Alu-Tank (330l), Parabelfederung vorn, Luftfederung hinten, Arbeitsscheinwerfer, Rundum-leuchten, Ad-Blue, Kipphydraulik Hoch-/Niederdruck, 200-l-Hydr.Öl-Tank, Sattelhöhe 1240 mm, u.v.m.

Preis mit Thermoauflieger Schwarzmüller aus 2019, mit Plane, 96.900 € zzgl. MwSt.

Leergewicht ca. 6.900 Kg, elektrische Plane, 3 Achse

Finanzierungsbeispiel:

 • Interne Nummer: G180260
 • Kaufpreis: 96.900,00 €
 • Anzahlung: 10%
 • Laufzeit: 60
 • Monatliche Rate: 1.517****,69 €

Restwert: 19.380,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

73 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 672 963 ALL
 • ≈ 80 199 USD
Gjermani, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany
Ora lokale e shitësit:
06:08
4.5
19 komente
I besueshëm
4 Më shumë se 4 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Oferta të ngjashme
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1845
Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
72 900 EUR
2019, 223465 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1845
Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
72 900 EUR
2019, 225926 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1845
Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
72 900 EUR
2019, 224578 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1845
Mercedes-Benz Arocs 1845 4x4 HAD *Kipphyd. Euro 6 Blatt/Luft
37 900 EUR
2015, 484474 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Actros 1845
Mercedes-Benz Actros 1845 4x2 Gigaspace Euro6 Blatt-Luft
47 900 EUR
2019, 523280 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Legden
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs
Mercedes-Benz Arocs 1853 LS 4x4 HAD Arocs 1853 LS 4x4 HAD, HydroDrive, Kipphydraulik
66 852 EUR
2019, 349450 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Roksem
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Actros 1845
Mercedes-Benz Actros 1845 4x2 Euro6 Blatt-/Luft
32 500 EUR
2016, 403885 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Legden
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs
Mercedes-Benz Arocs 1853 LS 4x4 HAD, HydroDrive, Kipphydraulik
59 900 EUR
2019, 349450 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 2651
Mercedes-Benz Arocs 2651 LS 6x4 (HAD) Trekker + Hydraulic Euro6
79 500 EUR
2020, 80500 km, Dizel, 3-aks
Holandë, Vessem
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1845
Mercedes-Benz Arocs 1845 HAD 4x4 Hydrodrive Nockenwellenabtri
47 500 EUR
2017, 405000 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-88214 Ravensburg
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1846
Mercedes-Benz Arocs 1846 4x4 (HAD) Kipphydraulik Euro 6 1.Hand
65 800 EUR
2019, 196955 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ
Mercedes-Benz 2643 6x4, Blatt Luft, scheckheft Mercedes
38 000 EUR
2014, 647703 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Ennigerloh
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - Golec Nutzfahrzeuge