Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft nga Gjermani, 72900 EUR në shitje - ID: 7570478

72 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 7 308 006 ALL
  • ≈ 79 366 USD

Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft

Gjysmë-kamionMercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
2019|225926 km|4x4|Euro 6|450 hp|20500 kg

72 900EUR

Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft

Botuar: 11m 13d

PDF
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 1
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 2
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 3
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft: foto 4
Ask for all available pictures

Botuar: 11m 13d

PDF

72 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 7 308 006 ALL
  • ≈ 79 366 USD
Modeli

Numri i referencës

G180258
Viti i prodhimit

2019
Kilometrazhi

225926 km
Pesha bruto

20500 kg
Sistemi hidraulik

Vendndodhja

Gjermani, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

dizel
rendimenti i fuqisë

450 hp
kutia e marsheve

ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm

Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
ngarje me të gjitha rrotat

Kabina/pjesa e brendshme
Pre-purchase inspection
 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

72 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 7 308 006 ALL
  • ≈ 79 366 USD

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Oferta të ngjashme
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1845
Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
72 900 EUR
2019, 224578 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1845
Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
74 900 EUR
2019, 211325 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1845
Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
74 900 EUR
2019, 213666 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1845
Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
72 900 EUR
2019, 223465 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1845
Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
75 900 EUR
2020, 201138 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1845
Mercedes-Benz Arocs 1845 4x4 HAD *Kipphyd. Euro 6 Blatt/Luft
35 900 EUR
2015, 484474 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs
Mercedes-Benz Arocs 1853 LS 4x4 HAD Arocs 1853 LS 4x4 HAD, HydroDrive, Kipphydraulik
66 852 EUR
2019, 349450 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Roksem
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1845
Mercedes-Benz 1845 LS Arocs 4x4, HAD, 10x am Lager, Hydr., AC
46 900 EUR
2019, 351273 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sittensen
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1842
Mercedes-Benz Arocs 1842 LS 4x4 HAD Arocs 1842 LS 4x4 HAD, HydroDrive, Kipphydraulik
33 372 EUR
2015, 598160 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Roksem
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs
Mercedes-Benz Arocs 1853 LS 4x4 HAD, HydroDrive, Kipphydraulik
59 900 EUR
2019, 349450 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Gjysmë-kamion MAN TGS 18.510
MAN TGS 18.510 4x4 Euro 6 Kipphyd. Blatt/Luft
74 900 EUR
2021, 211734 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
Gjysmë-kamion MERCEDES-BENZ Arocs 1840
Mercedes-Benz Arocs 1840 4x4 HAD
58 500 EUR
2019, 126000 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Großbeeren

Seri të tjera prej Gjysmë-kamionë MERCEDES-BENZ

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - Golec Nutzfahrzeuge