Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS nga Belgjikë, 14500 EUR në shitje - ID: 8505991
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

14 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 453 335 ALL
  • ≈ 15 502 USD

Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS

Gjysmë-kamionMercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS
2005|773897 km|Euro 3

14 500EUR

Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS

Botuar: 1m 22d

PDF
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS: foto 1
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS: foto 2
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS: foto 3
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS: foto 4
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS: foto 5
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS: foto 6
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS: foto 7
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS: foto 8
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS: foto 9
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS: foto 10
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS: foto 11
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS: foto 12
Ask for all available pictures
PDF

14 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 453 335 ALL
  • ≈ 15 502 USD
Numri i referencës

2738
Viti i prodhimit

2005
Kilometrazhi

773897 km
Data e regjistrimit të parë

01.06.2005
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

dizel
kutia e marsheve

transmisioni

Schaltgetriebe
Shasia/pezullimi
pezullimi

sustë
ABS

EBS

Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë ditore
dritare me rrymë

kyçja qendrore

kontrolli i shpejtësisë

radio

CD

Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Additional options and accessories

  • Aluminium fuel tank
  • Speed limiter

More information

Bodywork: Standard tractor

Cab: day

General condition: average

Technical condition: average

Visual appearance: moderate

Damages: none

Please contact DHR OTTER (+31653401370, info@denottertrucks.com) or GERT DEN OTTER (+3233144488, info@denottertrucks.com) for more information

Dealer information

We do our best to keep the data as accurately as possible.

No rights derived from the data given

WWW.DENOTTERTRUCKS.COM

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

14 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 453 335 ALL
  • ≈ 15 502 USD
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Ora lokale e shitësit:
21:13
I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Gjysmë-kamionë MERCEDES-BENZ

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A