Gjysmë-kamion Mercedes-Benz - Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel nga Gjermani në shitje - ID: 7345081
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Mercedes-Benz Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel - Gjysmë-kamion: foto 1
Mercedes-Benz Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel - Gjysmë-kamion: foto 2
Mercedes-Benz Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel - Gjysmë-kamion: foto 3
Mercedes-Benz Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel - Gjysmë-kamion: foto 4
Mercedes-Benz Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel

202020000 kmEuro 617539 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Heidesee
Botuar: 1m 23dNumri i referencës 910
Pyet për çmimin
202020000 kmEuro 617539 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Heidesee
Kontakto shitësin
Kamag SZM 21 4x2, Wiesel, Hydr. Sattelkupplung - Gjysmë-kamion: foto 1
Kamag SZM 21 4x2, Wiesel, Hydr. Sattelkupplung - Gjysmë-kamion: foto 2
Kamag SZM 21 4x2, Wiesel, Hydr. Sattelkupplung - Gjysmë-kamion: foto 3
Kamag SZM 21 4x2, Wiesel, Hydr. Sattelkupplung - Gjysmë-kamion: foto 4
Kamag SZM 21 4x2, Wiesel, Hydr. Sattelkupplung - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Gjysmë-kamion Kamag SZM 21 4x2, Wiesel, Hydr. Sattelkupplung

2011269950 km4x2150 hpPesha bruto: 16700 kg
Gjermani, Sittensen
Botuar: 2m 26dNumri i referencës SI83919

27 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 881 720 ALL
 • ≈ 30 138 USD
2011269950 km4x2150 hpPesha bruto: 16700 kg
Gjermani, Sittensen
Mercedes-Benz Arocs 3251 - Gjysmë-kamion: foto 1

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Arocs 3251

202090460 km502 hpNgarkesa e dobishme: 21965 kgPesha bruto: 33000 kg
Suedi, Karlstad
Botuar: 6d
Ankandi
202090460 km502 hpNgarkesa e dobishme: 21965 kgPesha bruto: 33000 kg
Suedi, Karlstad
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Actros 2551 - Gjysmë-kamion: foto 1
Mercedes-Benz Actros 2551 - Gjysmë-kamion: foto 2
Mercedes-Benz Actros 2551 - Gjysmë-kamion: foto 3
Mercedes-Benz Actros 2551 - Gjysmë-kamion: foto 4
Mercedes-Benz Actros 2551 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 2551

2020435240 km6x2Euro 6502 hpPesha bruto: 27000 kg
Lituani
Botuar: 4d

49 000EUR

 • ≈ 5 079 291 ALL
 • ≈ 53 121 USD
2020435240 km6x2Euro 6502 hpPesha bruto: 27000 kg
Lituani
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Actros 2551 , 49600 km !!!! - Gjysmë-kamion: foto 1
Mercedes-Benz Actros 2551 , 49600 km !!!! - Gjysmë-kamion: foto 2
Mercedes-Benz Actros 2551 , 49600 km !!!! - Gjysmë-kamion: foto 3
Mercedes-Benz Actros 2551 , 49600 km !!!! - Gjysmë-kamion: foto 4
Mercedes-Benz Actros 2551 , 49600 km !!!! - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 2551 , 49600 km !!!!

202049600 km6x2Euro 6502 hpPesha bruto: 26000 kg
Poloni
Botuar: 20d

77 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 8 033 572 ALL
 • ≈ 84 019 USD
202049600 km6x2Euro 6502 hpPesha bruto: 26000 kg
Poloni
Mercedes-Benz ACTROS V 2553 LS - Gjysmë-kamion: foto 1
Mercedes-Benz ACTROS V 2553 LS - Gjysmë-kamion: foto 2
Mercedes-Benz ACTROS V 2553 LS - Gjysmë-kamion: foto 3
Mercedes-Benz ACTROS V 2553 LS - Gjysmë-kamion: foto 4
Mercedes-Benz ACTROS V 2553 LS - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (24)

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS V 2553 LS

2020Euro 6522 hpNgarkesa e dobishme: 18185 kg
Suedi
Botuar: 2m 9dNumri i referencës S6389

86 870EUR

 • ≈ 9 004 857 ALL
 • ≈ 94 177 USD
2020Euro 6522 hpNgarkesa e dobishme: 18185 kg
Suedi
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Actros 2653LS DNA - Gjysmë-kamion: foto 1
Mercedes-Benz Actros 2653LS DNA - Gjysmë-kamion: foto 2
Mercedes-Benz Actros 2653LS DNA - Gjysmë-kamion: foto 3
Mercedes-Benz Actros 2653LS DNA - Gjysmë-kamion: foto 4
Mercedes-Benz Actros 2653LS DNA - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 2653LS DNA

2020366639 km6x2530 hpPesha bruto: 27000 kg
Finlandë
Botuar: 1m 14dNumri i referencës W1T96342510474990
Pyet për çmimin
2020366639 km6x2530 hpPesha bruto: 27000 kg
Finlandë
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz ACTROS 2548 BLUETEC 6 - Gjysmë-kamion: foto 1
Mercedes-Benz ACTROS 2548 BLUETEC 6 - Gjysmë-kamion: foto 2
Mercedes-Benz ACTROS 2548 BLUETEC 6 - Gjysmë-kamion: foto 3
Mercedes-Benz ACTROS 2548 BLUETEC 6 - Gjysmë-kamion: foto 4
Mercedes-Benz ACTROS 2548 BLUETEC 6 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (25)

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2548 BLUETEC 6

2020411404 km
Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 2dNumri i referencës SV20LXT
Ankandi
2020411404 km
Mbretëria e Bashkuar
Mercedes-Benz Axor 2529 Garbage truck Tractor Unit - Gjysmë-kamion: foto 1
Mercedes-Benz Axor 2529 Garbage truck Tractor Unit - Gjysmë-kamion: foto 2
Mercedes-Benz Axor 2529 Garbage truck Tractor Unit - Gjysmë-kamion: foto 3
Mercedes-Benz Axor 2529 Garbage truck Tractor Unit - Gjysmë-kamion: foto 4
Mercedes-Benz Axor 2529 Garbage truck Tractor Unit - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (50)

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Axor 2529 Garbage truck Tractor Unit

2007306183 kmPesha bruto: 26000 kg
Gjermani
Botuar: 4m 32dNumri i referencës 34115

13 600EUR

 • ≈ 1 409 762 ALL
 • ≈ 14 744 USD
2007306183 kmPesha bruto: 26000 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Actros 1842 holland truck 6-2016 - Gjysmë-kamion: foto 1
Mercedes-Benz Actros 1842 holland truck 6-2016 - Gjysmë-kamion: foto 2
Mercedes-Benz Actros 1842 holland truck 6-2016 - Gjysmë-kamion: foto 3
Mercedes-Benz Actros 1842 holland truck 6-2016 - Gjysmë-kamion: foto 4
Mercedes-Benz Actros 1842 holland truck 6-2016 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz Actros 1842 holland truck 6-2016

20161220000 km4x2Euro 6421 hpNgarkesa e dobishme: 11021 kgPesha bruto: 19000 kg
Holandë, HEDEL
Botuar: 4m 19dNumri i referencës 04BHH7

19 750EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 047 265 ALL
 • ≈ 21 411 USD
20161220000 km4x2Euro 6421 hpNgarkesa e dobishme: 11021 kgPesha bruto: 19000 kg
Holandë, HEDEL
Kontakto shitësin

Gjysmë-kamion Mercedes-Benz - Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel

Botuar: 8m 33d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz - Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz - Vermietung KAMAG PT Rangierer Truck Wiesel: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 8m 33d

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Numri i referencës

910
Viti i prodhimit

2020
Kilometrazhi

2000 km
Data e regjistrimit të parë

01.12.2020
Pesha neto

7100 kg
Pesha bruto

18000 kg
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Gjermani, Verlängerte Spreestraße 4, 15754 Heidesee, Germany
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

dizel
rendimenti i fuqisë

175 hp
Shasia/pezullimi
pezullimi

ajër
numri i akseve

2-aks
ABS

bashkuesi i rimorkios

Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë ditore
drita shtesë

ngrohësi i parkimit

kompjuter bordi

Më shumë informacion

Lärmarm

Zur Miete angeboten wird angeboten ein KAMAG PT Truckwiesel Terminal-Sattelzugmaschine! Hersteller: KAMAG Typ: SZM Sattellast: bis zu 15.600 kg Sattelkupplung Hubhöhe von 1.014 - 1.642 mm Fahrgeschwindigkeit 25 / 40 km/h 2324 Betriebsstunden, 14123 km Lackierung RAL 9003 signalweiß Standheizung Klimaanlage Beifahrersitz Hinterachse mit Luftfederung Gern unterbreiten wir Ihnen, auf Ihre Bedürfnisse zugeschnittenes Mietangebot! Schnelle Anlieferung bundesweit möglich! Alle Preise netto zzgl gesetzl. Mwst. Preis ohne Lieferung! Irrtümer und Zwischenverkauf vorbehalten.

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - MLS - Mobil Logistik Service