Reja dhe përdorur gjysmë-kamionë nga Itali në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë-kamionë nga Itali


   Faqja 1 e 6 1/6   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MAN TGX 18.500 4X2 BLS XXL - gjysmë-kamion
48 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
MAN TGX 18.460 4X2 BLS - gjysmë-kamion
47 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
MAN TGX 18.480 - gjysmë-kamion
 12
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2011
818 935 km
4x2
473 hp

ALAM CAMION DI ALAM AYAD

Itali, Verona

MAN TGX 18.470 4X2 BLS - gjysmë-kamion
59 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
357 495 km
4x2
470 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

MAN Truck & Bus Italia Spa - TopUsed Center Italia

M

Itali, Piacenza

Numri i referencës 0001636014

IVECO Stralis AT440S46T/P - gjysmë-kamion
 9
43 300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
646 615 km
4x2
459 hp

Botuar: 2d

IVECO OK TRUCKS Piacenza

I

Itali, Piacenza

Numri i referencës AN0006

IVECO Stralis AS440S48T/P - gjysmë-kamion
 9
49 200 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
524 000 km
4x2
479 hp

Botuar: 2d

IVECO OK TRUCKS Piacenza

I

Itali, Piacenza

Numri i referencës AM1058

IVECO Stralis AS440S51T/P - gjysmë-kamion
 9
66 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
320 575 km
4x2
509 hp

Botuar: 2d

IVECO OK TRUCKS Piacenza

I

Itali, Piacenza

Numri i referencës AM1347

IVECO Stralis AS440S48T/P - gjysmë-kamion
 9
52 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
462 074 km
4x2
479 hp

Botuar: 2d

IVECO OK TRUCKS Piacenza

I

Itali, Piacenza

Numri i referencës AM1122

IVECO Stralis AS440S46T/P - gjysmë-kamion
 10
49 300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
580 464 km
4x2
459 hp

Botuar: 2d

IVECO OK TRUCKS Piacenza

I

Itali, Piacenza

Numri i referencës AM0923

SCANIA R520 - gjysmë-kamion
 16
45 900 EUR

Gjysmë-kamion

2014
780 000 km

Botuar: 3d

PIEFFE MOVE SRL

8

Itali, San Bonifacio

 Iveco - gjysmë-kamion
 1
40 000 EUR
Ankandi

Gjysmë-kamion

45 467 km

Botuar: 3d

MPE Italia

Itali, Caorso

Numri i referencës 320PTM45000144

IVECO STRALIS-420 - gjysmë-kamion
 12
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2014

Botuar: 4d

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 11380

SCANIA R480 - gjysmë-kamion
 9
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2006

Botuar: 6d

Albacamion SRL

7

Itali, Piacenza

SCANIA 460 - gjysmë-kamion
 10
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2009

Botuar: 7d

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 11375

VOLVO FH 460 , Euro 6 , 2xTanks ,Import - gjysmë-kamion
 19
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2016
589 000 km
4x2
460 hp

Botuar: 8d

Sharma transporti snc di sharma sumit

Itali, Veronella

SCANIA R500 - gjysmë-kamion
 4
18 000 EUR

Gjysmë-kamion

2007
1 412 000 km
499 hp

Botuar: 9d

VAROM SRL

Itali, Lodi

SCANIA R500 - gjysmë-kamion
 8
14 000 EUR

Gjysmë-kamion

2007
1 240 000 km
499 hp

Botuar: 9d

VAROM SRL

Itali, Lodi

SCANIA R164L580 - gjysmë-kamion
 5
8 000 EUR

Gjysmë-kamion

2001
1 142 000 km
580 hp

Botuar: 9d

VAROM SRL

Itali, Lodi

SCANIA R380 - gjysmë-kamion
 6
12 000 EUR

Gjysmë-kamion

2005
1 450 000 km

Botuar: 9d

VAROM SRL

Itali, Lodi

VOLVO FH 12 460 - gjysmë-kamion
 12
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2005
1 500 000 km
4x2

Botuar: 10d

Albacamion SRL

7

Itali, Piacenza

MERCEDES-BENZ VI Actros IV 18 2012 - gjysmë-kamion
 3
46 000 EUR

Gjysmë-kamion

2017
709 000 km
4x2
448 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 10d

CARRARO S.P.A.

M U M

Itali, Italy

Numri i referencës U1914915

MERCEDES-BENZ VI Actros IV 18 2012 - gjysmë-kamion
 37
64 900 EUR

Gjysmë-kamion

2016
476 000 km
4x2
476 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 975 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 10d

CARRARO S.P.A.

M U M

Itali, Italy

Numri i referencës U1911980

MERCEDES-BENZ VI Actros IV 18 2012 - gjysmë-kamion
 34
76 900 EUR

Gjysmë-kamion

2018
390 866 km
4x2
476 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 664 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 10d

CARRARO S.P.A.

M U M

Itali, Italy

Numri i referencës U1912653

MERCEDES-BENZ Actros 2652 - gjysmë-kamion
 18
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2016
390 000 km
6x4
522 hp
Ngarkesa e dobishme: 102 000 kg
Pesha bruto: 33 000 kg

Botuar: 11d

ADRIA DIESEL S.R.L.

Itali, Buia

1 2 3 6   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Tractor units - Italy
t1 old