Reja dhe përdorur gjysmë-kamionë nga Kroacia në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë-kamionë nga Kroacia


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Volvo FH460 4x2Tractor - gjysmë-kamion
 20
65 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
537 120 km
4x2
469 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks

R

Kroacia, Zagreb

IVECO Stralis AS440S46T/P Euro6 Intarder Klima ZV - gjysmë-kamion
 20
58 300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
295 202 km
4x2
459 hp
Pesha bruto: 7 500 kg

Botuar: 3d

OK TRUCKS SOUTHEAST EUROPE Center Croatia

I

Kroacia, Sibinj

Numri i referencës HIGH4505

IVECO Stralis AS440S46T/P Euro6 Intarder Klima ZV - gjysmë-kamion
 20
57 300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
360 170 km
4x2
459 hp
Pesha bruto: 7 500 kg

Botuar: 3d

OK TRUCKS SOUTHEAST EUROPE Center Croatia

I

Kroacia, Sibinj

Numri i referencës HIGH4506

MAN TGS 18.440, Retarder, Kipphydraulik - gjysmë-kamion
 15
21 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2014
643 000 km
4x2
441 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 5d

TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.

Kroacia, Zagreb

DAF XF 460 SSC mega, ZF intrader, standklima - gjysmë-kamion
 15
24 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2014
947 098 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 5d

TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.

Kroacia, Zagreb

Mercedes-Benz Actros 1842 Mega, Retarder, Standklima - gjysmë-kamion
 6
24 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2015
942 746 km
4x2
421 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 10d

TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.

Kroacia, Zagreb

MAN TGX 18.500 4x2Tractor - gjysmë-kamion
 20
50 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
689 051 km
4x2
500 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks

R

Kroacia, Zagreb

MAN TGX 18.510 4x2Tractor - gjysmë-kamion
 20
95 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2021
234 444 km
4x2
510 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks

R

Kroacia, Zagreb

Renault T520 HSC 4x2Tractor mega - gjysmë-kamion
 19
75 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2020
389 395 km
4x2
530 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks

R

Kroacia, Zagreb

Renault T480 SC 4x2Tractor mega Retarder - gjysmë-kamion
 20
69 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
294 274 km
4x2
489 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks

R

Kroacia, Zagreb

Volvo FH 420, E2, Kipphydraulik, Schaltgetriebe - gjysmë-kamion
 15
7 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

1999
841 080 km
4x2
420 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 13d

TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.

Kroacia, Zagreb

Renault T520 HSC 4x2Tractor mega - gjysmë-kamion
 20
83 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2021
317 679 km
4x2
530 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks

R

Kroacia, Zagreb

DAF FT XF 105.460T SSC, Retarder, VIDEO - gjysmë-kamion
 15
13 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2011
1 489 392 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 17d

TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.

Kroacia, Zagreb

MAN TGX 18.460 4x2Tractor - gjysmë-kamion
 17
43 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
525 769 km
4x2
460 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks

R

Kroacia, Zagreb

DAF XF 460 SC Mega, LED, Navi, 6 NEUE REIFEN - gjysmë-kamion
 15
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
584 443 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 20d

TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.

Kroacia, Zagreb

Volvo FH460 4x2Tractor - gjysmë-kamion
 20
65 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
576 546 km
4x2
469 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks

R

Kroacia, Zagreb

Volvo FH500 4x2Tractor - gjysmë-kamion
 20
47 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
785 729 km
4x2
510 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks

R

Kroacia, Zagreb

MAN TGX 18.440 4x2 BLS, Intarder, 2x Tank - gjysmë-kamion
 6
24 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2015
877 116 km
4x2
441 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 24d

TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.

Kroacia, Zagreb

Volvo FH460 4x2Tractor mega2 - gjysmë-kamion
 20
69 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
532 824 km
4x2
469 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks

R

Kroacia, Zagreb

Volvo FH460 4x2Tractor mega1 - gjysmë-kamion
 20
69 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
556 263 km
4x2
469 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks

R

Kroacia, Zagreb

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Tractor units - Croatia
t1 old