Reja dhe përdorur gjysmë-kamionë nga Mbretëria e Bashkuar në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë-kamionë nga Mbretëria e Bashkuar


178
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 9 1/9   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
DAF 85-460 6X2 Tractor Unit - gjysmë-kamion
 8
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2011
645 750 km
Pesha bruto: 44 000 kg

ROY HOWELL COMMERCIALS

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

 2006 Scania R500 - gjysmë-kamion
 48
Ankandi

Gjysmë-kamion

2006
1 271 972 km

Botuar: 5orë 2min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100296890

 2008 Scania R560 - gjysmë-kamion
 42
Ankandi

Gjysmë-kamion

2008
155 695 km

Botuar: 5orë 29min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100296889

IVECO S-WAY 570 EURO 6 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2022
91 861 km

Botuar: 6orë 37min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës NX22YCJ

MAN TGX 26.440 EURO 6 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2015
543 041 km

Botuar: 6orë 37min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës DF15WUG

MERCEDES-BENZ ACTROS BLUETEC 6 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2016
796 090 km

Botuar: 6orë 37min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës DK16VWB

MERCEDES-BENZ AXOR 2543 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2013
556 188 km

Botuar: 6orë 37min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës BJ63NWH

DAF XF 105.410 - gjysmë-kamion
 1
Ankandi

Gjysmë-kamion

2009
855 806 km

Botuar: 6orë 38min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës CX59OUP

MAN TGX 26.460 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2017
663 290 km

Botuar: 6orë 38min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës DK67WPW

MERCEDES-BENZ ACTROS 2442 BLUETEC 6 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2017
655 121 km

Botuar: 6orë 38min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës AY17KXU

MERCEDES-BENZ ACTROS BLUETEC 6 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2016
788 989 km

Botuar: 6orë 38min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës KX66DWC

MERCEDES-BENZ ACTROS 2442 BLUETEC 6 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2017
646 453 km

Botuar: 6orë 38min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës AY17KYS

MERCEDES-BENZ ACTROS 2442 BLUETEC 6 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2017
596 493 km

Botuar: 6orë 38min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës AY17KXX

SCANIA R 450 EURO 6 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2015
744 939 km

Botuar: 6orë 39min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës WN65FCE

MERCEDES-BENZ ACTROS BLUETEC 6 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2015
518 801 km

Botuar: 6orë 40min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës YN65UFW

MERCEDES-BENZ ACTROS 2545 BLUETEC 6 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2014
798 177 km

Botuar: 6orë 40min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës WX64WWT

MAN TGX 26.460 EURO 6 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2017
692 462 km

Botuar: 6orë 40min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës NX67RNY

VOLVO FH 500 EURO 6 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2014
1 079 881 km

Botuar: 6orë 40min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës WX64VRW

DAF XF 480 - gjysmë-kamion
 1
Ankandi

Gjysmë-kamion

2017
535 027 km

Botuar: 6orë 40min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës FP17YJR

MERCEDES-BENZ ACTROS 2551 BLUETEC 6 - gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2017
573 538 km

Botuar: 6orë 40min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës KX67UAZ

SCANIA R 480 - gjysmë-kamion
 1
Ankandi

Gjysmë-kamion

2007
654 351 km

Botuar: 6orë 40min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës YN57FKG

1 2 3 9   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Tractor units - United Kingdom
t1 old