Reja dhe përdorur Gjysmë-kamionë RENAULT në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë-kamionë RENAULT


   Faqja 1 e 29 1/29   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
RENAULT PREMIUM LANDER 410 DXI - Gjysmë-kamion
17 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Urgent
RENAULT PREMIUM LANDER 460 DXI - Gjysmë-kamion
26 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Urgent
Renault T 520 comfort 2019 only 638.000 km - Gjysmë-kamion
 11
42 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
638 000 km
4x2
530 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 412 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

De Koning Trucks

2

Holandë, HEDEL

Numri i referencës 11BLR1

RENAULT T480 - Gjysmë-kamion
 6
12 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2006
4x2
480 hp

MOTORISA

11 R

Spanjë, Palma de Mallorca

Numri i referencës 6826

Renault T440 (DTI 13 / CHASSIS LD / BELGIAN TRUCK / NEW CONDITION) - Gjysmë-kamion
 20
45 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2020
329 000 km
4x2
440 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 780 kg
Pesha bruto: 20 100 kg

Botuar: 4orë 55min

Elro Trucks Belgium N.V.

12

Belgjikë, Bree

Numri i referencës BB21642

Renault T 480 / 6X2 / 2 Tanks / Steering Axle / TUV: 7-2024 / Belgium Truck - Gjysmë-kamion
 20
28 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
456 460 km
6x2
489 hp

Botuar: 5orë 47min

Used Truck Point BV

3

Holandë, Tilburg

Numri i referencës T701

Renault T 480 - Gjysmë-kamion
 14
31 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
482 001 km
4x2
480 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 753 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 8orë 15min

Kleyn Trucks

18

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 303992

Renault Premium 460 - Gjysmë-kamion
 15
11 980 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2011
1 000 257 km
4x2
452 hp

Botuar: 8orë 25min

Chogi Sp. Z. o.o

1

Poloni, Księżyno

Renault T 480 - Gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2017
603 139 km

Botuar: 14orë 42min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës PN67LYA

Renault T 460 - Gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2018
786 722 km

Botuar: 14orë 43min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës AU18RFF

Renault T 460 - Gjysmë-kamion
 20
Ankandi

Gjysmë-kamion

2019
700 288 km

Botuar: 14orë 43min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës AU19NMY

Renault Premium 380 - Gjysmë-kamion
 10
11 500 EUR

Gjysmë-kamion

2011
981 221 km
4x2
380 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 15orë 12min

ABLIS POIDS LOURDS

8

Francë, ABLIS

Numri i referencës 22-0128

Renault Gamme T 480 - Gjysmë-kamion
 13
31 500 EUR

Gjysmë-kamion

2018
535 183 km
4x2
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 15orë 12min

ABLIS POIDS LOURDS

8

Francë, ABLIS

Numri i referencës 22-0125

Renault Magnum 460 DXi - Gjysmë-kamion
 9
8 850 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2007
910 000 km
4x2
460 hp

Botuar: 1d

Degroote Trucks & Trailers

18

Belgjikë, BE

Numri i referencës 15071702

Renault T 520 High Comfort BL *Standklima/Xenon/ACC/LDW  - Gjysmë-kamion
 1
49 990 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
534 000 km
4x2
530 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

AE Handels GmbH , ein Unternehmen der Nabi Group

2

Gjermani, Mühlheim am Main

Numri i referencës sul503 , D018948

Renault T 520 High Comfort BL *Standklima/Xenon/ACC/LDW  - Gjysmë-kamion
 1
49 990 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
534 000 km
4x2
530 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

AE Handels GmbH , ein Unternehmen der Nabi Group

2

Gjermani, Mühlheim am Main

Numri i referencës sul503 , D018948

Renault T460 *BL MOSTU RETARDER - Gjysmë-kamion
 15
18 641.98 EUR

Gjysmë-kamion

2016
900 000 km
460 hp

Botuar: 1d

"ELSEB" Kroker Sebastian

Poloni, Zbydniów

Renault T 460 4X2 Sleeper Cab Euro 6 - Gjysmë-kamion
 15
26 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
522 916 km
4x2
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 638 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 1d

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70201586

Renault T 460 4X2 ACC SleeperCab Hydraulik Euro 6 - Gjysmë-kamion
 20
22 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
639 721 km
4x2
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 651 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Botuar: 1d

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70218770

Renault Premium 410 Euro 5, Holland truck - Gjysmë-kamion
 11
10 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2008
1 027 201 km
4x2
411 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 700 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 1d

XL Trucks

1

Holandë, Ter aar

Numri i referencës BTZL35

Renault T460 4X2 TREKKER/TRACTOR/SZM + KIPPER/TIPPER HYD  - Gjysmë-kamion
 15
25 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2014
648 513 km
4x2
460 hp

Botuar: 1d

Geurts Trucks B.V.

12

Holandë, ANDELST

Renault AE 440 Magnum E-tech (MANUAL GEARBOX / BOITE MANUELLE) - Gjysmë-kamion
 18
6 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2001
390 000 km
4x2
400 hp

Botuar: 1d

Elro Trucks Belgium N.V.

12

Belgjikë, Bree

Numri i referencës BB20993

RENAULT T460 SLEEPER CAB - Gjysmë-kamion
 8
31 000 EUR

Gjysmë-kamion

2015
724 000 km
8x2

Botuar: 1d

TRUCKSUR

14

Spanjë, Sevilla

Renault MAGNUM 480 - RETARDER - 2 TANK - AUTOMATIC - 30 STUCK!!! - Gjysmë-kamion
 15
14 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2013
1 100 000 km
4x2
480 hp

Botuar: 1d

TS TRUCKS B.V.

3

Holandë, OISTERWIJK

Numri i referencës TS029332

1 2 3 29   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Tractor units - RENAULT
t1 old