Gjysmë-kamion Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 444.000KM

Online: 1m 21d

Marka RENAULT
Modeli T 440 13L COMFORT EURO 6 444.000KM
ID 20976
Viti i prodhimit 2017
Kilometrazhi 444 000 km
Data e regjistrimit të parë 26.09.2017
Pesha neto 7 985 kg
Pesha bruto 19 500 kg
Ngarkesa e dobishme 11 515 kg
Gjatësia 6 210 mm
Gjerësia 2 530 mm
Vendndodhja Holandë, Schiedam
Telefoni +31 6539...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 777 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 449 hp (334 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 3 800 mm
 • ABS
 • gomat e përparme: 315/70 R 22.5, 45%
 • gomat e pasme: 315/70 R 22.5, 40%
 • goma dyshe
 • spondat anë të shasisë
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • modeli i kabinës: COMFORT
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • radio
 • CD
 • sistemi i lundrimit
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • tahografi
25500 EUR
25 500
EUR
 • 3 143 462 ALL
 • 30 932 USD

Çmimi neto

Shitësi
Van Schaften Trucks Import Export
Van Schaften Trucks Import Export Holandë
I besueshëm
15 Më shumë se 15 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
22:13
25 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 442.000KM
Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 442.000KM
2017, 442 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
25 500 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 442.000KM, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 430 EURO 6 519.000KM
Renault T 430 EURO 6 519.000KM
2015, 519 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
15 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 430 EURO 6 519.000KM, 2015
Gjysmë-kamion MAN TGA 26.430 6X2 506.000KM
MAN TGA 26.430 6X2 506.000KM
2006, 506 000 km, 6x2, Dizel
Holandë, Schiedam
9 500 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGA 26.430 6X2 506.000KM, 2006
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 6X2 MEGASPACE 508.000KM
Mercedes-Benz ACTROS 6X2 MEGASPACE 508.000KM
2015, 508 000 km, 6x2, Dizel
Holandë, Schiedam
23 500 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 6X2 MEGASPACE 508.000KM, 2015
Gjysmë-kamion Scania R 440 6X2 EURO 6 HIGHLINE
Scania R 440 6X2 EURO 6 HIGHLINE
2013, 972 000 km, 6x2, Dizel
Holandë, Schiedam
18 000 EUR
Gjysmë-kamion Scania R 440 6X2 EURO 6 HIGHLINE, 2013
Gjysmë-kamion Scania R 440 6X2 EURO 6 HIGHLINE
Scania R 440 6X2 EURO 6 HIGHLINE
2013, 861 km, 6x2, Dizel
Holandë, Schiedam
18 000 EUR
Gjysmë-kamion Scania R 440 6X2 EURO 6 HIGHLINE, 2013
Gjysmë-kamion MAN TGX 33.540 6X4 RETARDER MANUAL GEARBOX 89.000KM
MAN TGX 33.540 6X4 RETARDER MANUAL GEARBOX 89.000KM
2012, 89 000 km, 6x4, Dizel
Holandë, Schiedam
49 900 EUR
Gjysmë-kamion MAN TGX 33.540 6X4 RETARDER MANUAL GEARBOX 89.000KM, 2012
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 4165 SLT 8X4 250T PUSH AND PULL 553.000KM
Mercedes-Benz ACTROS 4165 SLT 8X4 250T PUSH AND PULL 553.000KM
2012, 553 000 km, 8x4, Dizel
Holandë, Schiedam
58 500 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 4165 SLT 8X4 250T PUSH AND PULL 553.000KM, 2012
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2548 6X2 MEGASPACE 524.250KM
Mercedes-Benz ACTROS 2548 6X2 MEGASPACE 524.250KM
2015, 524 250 km, 6x2, Dizel
Holandë, Schiedam
23 500 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2548 6X2 MEGASPACE 524.250KM, 2015
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2545 6X2 EURO 6
Mercedes-Benz ACTROS 2545 6X2 EURO 6
2014, 590 000 km, 6x2, Dizel
Holandë, Schiedam
23 500 EUR
Gjysmë-kamion Mercedes-Benz ACTROS 2545 6X2 EURO 6, 2014
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 EURO 6 GLOBETROTTER
Volvo FH 420 EURO 6 GLOBETROTTER
2013, 755 500 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
21 900 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 EURO 6 GLOBETROTTER, 2013
Gjysmë-kamion Scania G 410 ADR EURO 6 RETARDER
Scania G 410 ADR EURO 6 RETARDER
2014, 1 123 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
13 000 EUR
Gjysmë-kamion Scania G 410 ADR EURO 6 RETARDER, 2014

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.