Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 442.000KM
Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 442.000KM
2017, 442 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
25 500 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 442.000KM, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 444.000KM
Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 444.000KM
2017, 444 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
25 500 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 444.000KM, 2017
Gjysmë-kamion IVECO STRALIS AS440S48 EURO 6 KM 200.000
IVECO STRALIS AS440S48 EURO 6 KM 200.000
2017, 200 000 km, Dizel
Itali, Mantova
Gjysmë-kamion IVECO STRALIS AS440S48 EURO 6 KM 200.000, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 460 Comfort EURO 6/ Retarder / 2 Tank / ACC
Renault T 460 Comfort EURO 6/ Retarder / 2 Tank / ACC
2016, 578 364 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
23 800 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 Comfort EURO 6/ Retarder / 2 Tank / ACC, 2016
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 DIRECT MANUFACTURER
Renault Trucks T 480 13L 2017 DIRECT MANUFACTURER
2017, 414 052 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Francë, Saint-Priest
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 DIRECT MANUFACTURER, 2017
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 DIRECT MANUFACTURER
Renault Trucks T 480 13L 2017 DIRECT MANUFACTURER
2017, 416 677 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Francë, Saint-Priest
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 DIRECT MANUFACTURER, 2017
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 QUALITY RENAULT TRUCKS FRANCE
Renault Trucks T 480 13L 2017 QUALITY RENAULT TRUCKS FRANCE
2017, 393 300 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Francë, Saint-Priest
40 000 EUR
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 QUALITY RENAULT TRUCKS FRANCE, 2017
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 LOW MILEAGE RENAULT TRUCKS FRANCE
Renault Trucks T 480 13L 2017 LOW MILEAGE RENAULT TRUCKS FRANCE
2017, 416 606 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Francë, Saint-Priest
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 LOW MILEAGE RENAULT TRUCKS FRANCE, 2017
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 VOITH QUALITY RENAULT TRUCKS FRANCE
Renault Trucks T 480 13L 2017 VOITH QUALITY RENAULT TRUCKS FRANCE
2017, 363 920 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Francë, Saint-Priest
46 000 EUR
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 VOITH QUALITY RENAULT TRUCKS FRANCE, 2017
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 VOITH QUALITY RENAULT TRUCKS FRANCE
Renault Trucks T 480 13L 2017 VOITH QUALITY RENAULT TRUCKS FRANCE
2017, 409 172 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Francë, Saint-Priest
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 VOITH QUALITY RENAULT TRUCKS FRANCE, 2017
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 VOITH DIRECT MANUFACTURER
Renault Trucks T 480 13L 2017 VOITH DIRECT MANUFACTURER
2017, 606 940 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Francë, Saint-Priest
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 VOITH DIRECT MANUFACTURER, 2017
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 VOITH DIRECT MANUFACTURER
Renault Trucks T 480 13L 2017 VOITH DIRECT MANUFACTURER
2017, 392 937 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Francë, Saint-Priest
Gjysmë-kamion Renault Trucks T 480 13L 2017 VOITH DIRECT MANUFACTURER, 2017

Gjysmë-kamion Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 588.000KM

Marka RENAULT
Modeli T 440 13L COMFORT EURO 6 588.000KM
ID 20949
Viti i prodhimit 2017
Kilometrazhi 588 000 km
Data e regjistrimit të parë 18.09.2017
Pesha neto 7 985 kg
Pesha bruto 19 500 kg
Ngarkesa e dobishme 11 515 kg
Gjatësia 6 210 mm
Gjerësia 2 530 mm
Vendndodhja Holandë, Schiedam
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 777 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 449 hp (334 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 3 800 mm
 • ABS
 • gomat e përparme: 315/70 R 22.5, 30%
 • gomat e pasme: 315/70 R 22.5, 40%
 • goma dyshe
 • spondat anë të shasisë
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • modeli i kabinës: COMFORT
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • radio
 • CD
 • sistemi i lundrimit
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • tahografi
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: gjysmë-kamion Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 588.000KM

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": gjysmë-kamion Renault T 440 13L COMFORT EURO 6 588.000KM

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.