Gjysmë-kamion Renault T 460 SC COMFORT T4X2

Online: 2m 25d

Marka RENAULT
Modeli T 460 SC COMFORT T4X2
ID M0001676 - 16-BGP-4
Viti i prodhimit 2016
Kilometrazhi 487 675 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 04.01.2016
Pesha neto 7 871 kg
Pesha bruto 19 000 kg
Ngarkesa e dobishme 11 129 kg
Gjatësia 5 990 mm
Gjerësia 2 530 mm
Lartësia 4 000 mm
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
Telefoni +31 88 88...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 10 837 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 469 hp (349 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • marka e akseve: Anders: 1,2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 3 800 mm
 • ABS
 • EBS
 • gomat e përparme: 385/55 R 22,5, 80%
 • gomat e pasme: 315/70 R 22,5, 70%
 • goma dyshe
 • serbatorët e karburantit: 255L
 • spondat anë të shasisë
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • modeli i kabinës: SLEEPERCAB COMFORT
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 2
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
29900 EUR
29 900
EUR
 • 3 818 110 ALL
 • 32 430 USD

Çmimi neto

Shitësi
Used Truck Center B.V.
Used Truck Center B.V. Holandë
I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
22:25
Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands
29 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SC COMFORT 248.646 KM
Renault T 460 T4X2 SC COMFORT 248.646 KM
2017, 248 646 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
39 500 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SC COMFORT 248.646 KM, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SC COMFORT 294.564 KM
Renault T 460 T4X2 SC COMFORT 294.564 KM
2017, 294 564 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
39 950 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SC COMFORT 294.564 KM, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SLEEPRCAB COMFORT EURO6
Renault T 460 T4X2 SLEEPRCAB COMFORT EURO6
2016, 535 182 km, Dizel
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
24 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SLEEPRCAB COMFORT EURO6, 2016
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SC 279.584 KM
Renault T 460 T4X2 SC 279.584 KM
2016, 279 584 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
32 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SC 279.584 KM, 2016
Gjysmë-kamion Renault T 460 SC T4X2 WITH HYDRAULIC
Renault T 460 SC T4X2 WITH HYDRAULIC
2017, 412 032 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
39 950 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 SC T4X2 WITH HYDRAULIC, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT 372.186 KM
Renault T 460 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT 372.186 KM
2017, 372 186 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
37 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT 372.186 KM, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 430 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT
Renault T 430 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT
2017, 319 567 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
37 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 430 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 430 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT
Renault T 430 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT
2017, 233 118 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
37 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 430 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 430 T4X2 SC 324.641 KM
Renault T 430 T4X2 SC 324.641 KM
2017, 324 641 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
37 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 430 T4X2 SC 324.641 KM, 2017
Gjysmë-kamion Renault T HIGH 480 T4X2 EURO 6
Renault T HIGH 480 T4X2 EURO 6
2016, 450 840 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
32 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T HIGH 480 T4X2 EURO 6, 2016
Gjysmë-kamion Renault T HIGH 520 T4X2 EURO6
Renault T HIGH 520 T4X2 EURO6
2016, 442 460 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
37 500 EUR
Gjysmë-kamion Renault T HIGH 520 T4X2 EURO6, 2016
Gjysmë-kamion Renault T HIGH 480 T4X2 EURO 6
Renault T HIGH 480 T4X2 EURO 6
2016, 393 448 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
32 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T HIGH 480 T4X2 EURO 6, 2016

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.