Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SLEEPERCAB 359.954 KM

Online: 3m 16d

Marka RENAULT
Modeli T 460 T4X2 SLEEPERCAB 359.954 KM
ID M0001727 - 01-BJB-6
Viti i prodhimit 2017
Kilometrazhi 359 954 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 01.02.2017
Pesha neto 7 880 kg
Pesha bruto 7 880 kg
Gjatësia 5 990 mm
Gjerësia 2 530 mm
Lartësia 4 000 mm
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
Telefoni +31 88 88...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 10 837 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 460 hp (343 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • marka e akseve: Anders: 1,2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 3 800 mm
 • ABS
 • EBS
 • gomat e përparme: 385/55 R 22,5, 35%
 • gomat e pasme: 315/70 R 22,5, 40%
 • goma dyshe
 • serbatorët e karburantit: 255L
 • spondat anë të shasisë
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • modeli i kabinës: SLEEPERCAB COMFORT
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • radio
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
37900 EUR
37 900
EUR
 • 4 701 192 ALL
 • 41 759 USD

Çmimi neto

Shitësi
Used Truck Center B.V.
Used Truck Center B.V. Holandë
I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
18:19
Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands
37 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT 372.186 KM
Renault T 460 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT 372.186 KM
2017, 372 186 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
37 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT 372.186 KM, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT
Renault T 460 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT
2017, 416 641 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
37 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 430 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT
Renault T 430 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT
2017, 319 567 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
34 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 430 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 430 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT
Renault T 430 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT
2017, 233 118 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
35 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 430 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SC COMFORT 248.646 KM
Renault T 460 T4X2 SC COMFORT 248.646 KM
2017, 248 646 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
37 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SC COMFORT 248.646 KM, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SC COMFORT 294.564 KM
Renault T 460 T4X2 SC COMFORT 294.564 KM
2017, 294 564 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
38 500 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SC COMFORT 294.564 KM, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SC 279.584 KM
Renault T 460 T4X2 SC 279.584 KM
2016, 279 584 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
28 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SC 279.584 KM, 2016
Gjysmë-kamion Renault T 430 SC T4X2 251.967 KM
Renault T 430 SC T4X2 251.967 KM
2017, 251 967 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
35 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 430 SC T4X2 251.967 KM, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 430 T4X2 SC 324.641 KM
Renault T 430 T4X2 SC 324.641 KM
2017, 324 641 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
34 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 430 T4X2 SC 324.641 KM, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 460 SC T4X2 COMFORT !!! 275.240 KM
Renault T 460 SC T4X2 COMFORT !!! 275.240 KM
2016, 275 240 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
28 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 SC T4X2 COMFORT !!! 275.240 KM, 2016
Gjysmë-kamion Renault T 460 SC T4X2 WITH HYDRAULIC
Renault T 460 SC T4X2 WITH HYDRAULIC
2017, 412 032 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
37 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 SC T4X2 WITH HYDRAULIC, 2017
Gjysmë-kamion Renault T HIGH 440 T4X2 EURO6 274.958 km
Renault T HIGH 440 T4X2 EURO6 274.958 km
2017, 274 958 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
35 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T HIGH 440 T4X2 EURO6 274.958 km, 2017

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.