Reja dhe përdorur Gjysmë-kamionë SCANIA në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë-kamionë SCANIA


   Faqja 1 e 73 1/73   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
SCANIA R490 Euro6 Topline 4x2 Kipphydraulik Full Option - Gjysmë-kamion
32 313 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
Scania R560  - Gjysmë-kamion
23 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
SCANIA R 420 LA4x2MNA  EEV Topline - Gjysmë-kamion
 15
16 700 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2011
1 165 461 km
4x2
419 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 850 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Scania Österreich Ges.m.b.H - Brunn am Gebirge

3 S

Austri, Brunn am Gebirge

Numri i referencës UVW230404

Scania R420 , ŠAIBINIS , HIDRAULIKA  - Gjysmë-kamion
 20
7 500 EUR

Gjysmë-kamion

2005
414 hp

Loparus

1

Lituani, Litauen

Scania R520 6x2 Highline  - Gjysmë-kamion
 20
34 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2014
746 848 km
6x2
519 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1orë 8min

Eddy Moermans Handelsonderneming b.v.

18

Holandë, Geleen

Numri i referencës 7015.35.30

Scania R490 - Gjysmë-kamion
 1
29 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
810 000 km
4x2
482 hp

Botuar: 2orë 29min

MONTSENY TRUCKS, SL

9

Spanjë, Sant Celoni (Barcelona)

Scania R400 LA 4X2 MLA serie 2389 Euro 5  - Gjysmë-kamion
 15
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2011
843 027 km
4x2
394 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 5orë 11min

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

SCANIA S 450 A4x2LA - Gjysmë-kamion
 15
63 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
429 197 km
4x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 429 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 9orë 10min

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Hamburg

3 S

Gjermani, 22113 Hamburg

Numri i referencës UVH230461

SCANIA S 450 A4x2LA - Gjysmë-kamion
 15
63 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
422 394 km
4x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 429 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 9orë 10min

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Hamburg

3 S

Gjermani, 22113 Hamburg

Numri i referencës UVH230459

SCANIA S 450 A4x2LA - Gjysmë-kamion
 15
62 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
433 171 km
4x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 429 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 9orë 10min

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Hamburg

3 S

Gjermani, 22113 Hamburg

Numri i referencës UVH230457

SCANIA P 410 LA4x2MEB - Gjysmë-kamion
 11
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2017
96 844 km
4x2
410 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 955 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 9orë 11min

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Berlin

7 S

Gjermani, 14974 Ludwigsfelde

Numri i referencës UVB230342

SCANIA R730 EMERALD SERIE LIMITATA - Gjysmë-kamion
 10
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2016
1 050 km
4x2
730 hp

Botuar: 12orë 21min

CO.V.IN. SPA

Itali, Сatania

SCANIA R500A4X2LA - Gjysmë-kamion
 8
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2020
700 km
4x2
500 hp

Botuar: 12orë 25min

CO.V.IN. SPA

Itali, Сatania

Scania R450 TL 4x2MNB - RETARDER - ACC - 913 TKM - DIFF. LOCK - 2 x FUEL TANKS - XENON - - Gjysmë-kamion
 7
28 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
913 000 km
4x2
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 918 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 13orë 54min

BaCo Trucks & Trading B.V.

2

Holandë, Werkendam

Scania R450 TL 4x2MNB - SCR ONLY - 915 TKM - RETARDER - FULL AIR - ACC - 2 x FUEL TANKS - XENON - GOOD CONDITION - - Gjysmë-kamion
 8
28 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
915 000 km
4x2
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 918 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 13orë 56min

BaCo Trucks & Trading B.V.

2

Holandë, Werkendam

Numri i referencës 99BJG4

Scania R450 TL 4x2MNB - SCR ONLY - 913 TKM - RETARDER - FULL AIR - ACC - 2 x FUEL TANKS - XENON - GOOD CONDITION - - Gjysmë-kamion
 8
28 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
913 000 km
4x2
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 918 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 13orë 56min

BaCo Trucks & Trading B.V.

2

Holandë, Werkendam

Numri i referencës 09BJF7

SCANIA R 360 A4x2NA HYBRID/ELECTRIC PARK AIRCO PTO 9T - Gjysmë-kamion
 15
159 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2023
16 902 km
4x2
360 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 656 kg
Pesha bruto: 22 000 kg

Botuar: 14orë 13min

Scania Truck Center Benelux

10 S

Holandë, Wijchen

Numri i referencës 15164

SCANIA S 450 A4x2NA  DIFF-L RETARDER 8T ALOCA PARK AIRCO - Gjysmë-kamion
 15
62 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
720 225 km
4x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 819 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 14orë 13min

Scania Truck Center Benelux

10 S

Holandë, Wijchen

Numri i referencës 15163

Scania R530 4x2 - NEW / PARKING COOLER / RETARDER - Gjysmë-kamion
 19
141 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2023
359 km
4x2
530 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 849 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 14orë 14min

Versteijnen Trucks B.V.

1

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_6009

Scania S660 V8 / 4x2 / FULL AIR / RETARDER / PARKING COOLER - Gjysmë-kamion
 19
129 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2021
434 427 km
4x2
660 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 686 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 14orë 14min

Versteijnen Trucks B.V.

1

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5938

Scania P 124 - Gjysmë-kamion
 20
10 250 EUR

Gjysmë-kamion

1999
804 668 km
4x4
420 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 950 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 14orë 45min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Scania R450 4x2 / FULL AIR / PARKING COOLER / PTO - Gjysmë-kamion
 19
91 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2020
303 358 km
4x2
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 130 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 15orë 24min

Versteijnen Trucks B.V.

1

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5838

Scania 143.450 / TOPLINE / V8 / HYDRAULIC / MANUAL - Gjysmë-kamion
 19
38 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

1991
1 036 429 km
4x2
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 520 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 15orë 25min

Versteijnen Trucks B.V.

1

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5742

Scania 143 - 420 Streamline (PERFECT CONDITION !!!) - Gjysmë-kamion
 20
10 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

1995
711 000 km
4x2
420 hp

Botuar: 16orë 26min

Elro Trucks Belgium N.V.

12

Belgjikë, Bree

Numri i referencës EL21690

1 2 3 73   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Tractor units - SCANIA
t1 old