Gjysmë-kamion Scania R380 ADR nga Belgjikë, 6500 EUR në shitje - ID: 8163532

6 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 651 605 ALL
 • ≈ 7 076 USD

Scania R380 ADR

Gjysmë-kamionScania R380 ADR
2006|945000 km|4x2|Euro 4

6 500EUR

Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion Scania R380 ADR

PDF
Gjysmë-kamion Scania R380 ADR: foto 1
Gjysmë-kamion Scania R380 ADR: foto 2
Gjysmë-kamion Scania R380 ADR: foto 3
Gjysmë-kamion Scania R380 ADR: foto 4
Gjysmë-kamion Scania R380 ADR: foto 5
Gjysmë-kamion Scania R380 ADR: foto 6
Gjysmë-kamion Scania R380 ADR: foto 7
Gjysmë-kamion Scania R380 ADR: foto 8
Gjysmë-kamion Scania R380 ADR: foto 9
Gjysmë-kamion Scania R380 ADR: foto 10
Gjysmë-kamion Scania R380 ADR: foto 11
Gjysmë-kamion Scania R380 ADR: foto 12
Gjysmë-kamion Scania R380 ADR: foto 13
Gjysmë-kamion Scania R380 ADR: foto 14
Ask for all available pictures
PDF

6 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 651 605 ALL
 • ≈ 7 076 USD
Marka

Modeli

Numri i referencës

2306
Viti i prodhimit

2006
Kilometrazhi

945000 km
Data e regjistrimit të parë

07.09.2006
Pesha neto

6800 kg
Gjatësia

6100 mm
Gjerësia

2500 mm
Vendndodhja

Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

dizel
zhvendosja

11705 cc
cilindrat e motorit

6
kutia e marsheve

transmisioni

Halbautomatisches Getriebe
marrja e fuqisë

frena e motorit

Shasia/pezullimi
pezullimi

sustë/ajër
konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
akset e drejtimit

baza e rrotës

3700 mm
lubrifikimi qendror

ABS

Karroceria/supestruktura
arka e veglave

Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë gjumi
fshehësi i diellit

dritare me rrymë

kyçja qendrore

ngrohësi

ngrohësi i parkimit

kontrolli i shpejtësisë

drejtimi servo

Pjesë shtesë
sistemi i alarmit

Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Additional options and accessories

 • Air horn
 • Aluminium fuel tank
 • Parabolic suspension
 • Sleeper cab
 • Spotlights

More information

Bodywork: Standard tractor

Cab: sleep

General condition: average

Technical condition: good

Visual appearance: average

Please contact DHR OTTER (+31653401370, info@denottertrucks.com) or GERT DEN OTTER (+3233144488, info@denottertrucks.com) for more information

Dealer information

We do our best to keep the data as accurately as possible.

No rights derived from the data given

WWW.DENOTTERTRUCKS.COM

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

6 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 651 605 ALL
 • ≈ 7 076 USD
9 abonentë
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Ora lokale e shitësit:
19:47
I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Gjysmë-kamionë SCANIA

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A