Reja dhe përdorur gjysmë-kamionë SINOTRUK në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë-kamionë SINOTRUK


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
HOWO 371 - gjysmë-kamion
 8
16 261 EUR

Gjysmë-kamion

2020
365 hp

Toaks International Trading Company

Kinë, Shanghai

HOWO 4x2 drive 6 wheeled truck unit T7H - gjysmë-kamion
 5
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

432 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei, Anhui

HOWO 6x4 drive 10 wheels truck unit T7H - gjysmë-kamion
 4
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

6x4
432 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei, Anhui

HOWO A7 tractor unit Sinotruk 10 wheels - gjysmë-kamion
 5
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

6x4
414 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei

HOWO Sinotruk natural gas tractor unit CNG - gjysmë-kamion
 5
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

6x4
380 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei

HOWO Sinotruk 10 wheels truck head tractor unit - gjysmë-kamion
 7
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

6x4
414 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei

SINOTRUK Sitrak 6x4 drive 10 wheels truck head LNG powered - gjysmë-kamion
 4
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

6x4
440 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei

HOWO 6x4 drive 10 wheels truck unit A7 - gjysmë-kamion
 3
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

420 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 000 kg
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei, Anhui

HOWO 6x4 drive truck unit 375 - gjysmë-kamion
 6
11 611 EUR

Gjysmë-kamion

369 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei, Anhui

HOWO 6x4 drive 10 wheel truck unit 420 - gjysmë-kamion
 8
10 961 EUR

Gjysmë-kamion

420 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei, Anhui

HOWO A7 6x4 drive tractor unit truck rig - gjysmë-kamion
 5
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

6x4
414 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 200 kg
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei

HOWO 6x4 drive truck unit white color - gjysmë-kamion
 4
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

371 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei, Anhui

HOWO 10 wheels Sinotruk tractor unit - gjysmë-kamion
 5
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

6x4
420 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei

HOWO A7 tractor unit Sinotruck 6x4 drive 10 wheels - gjysmë-kamion
 7
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

6x4
414 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei

HOWO 6x4 drive 10 wheeled truck unit - gjysmë-kamion
 3
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

420 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei, Anhui

HOWO 6x4 drive tractor unit truck right hand drive - gjysmë-kamion
 6
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

6x4
369 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei

HOWO 6x4 drive 10 wheels truck unit red color - gjysmë-kamion
 2
11 611 EUR

Gjysmë-kamion

Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei, Anhui

HOWO T7H 6x4 drive tractor unit CNG LNG natural gas - gjysmë-kamion
 6
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

6x4
423 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 200 kg
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei

HOWO 6x4 drive truck unit white color - gjysmë-kamion
 5
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

369 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei, Anhui

HOWO 6x4 drive 10 wheel Sinotruck tractor unit - gjysmë-kamion
 5
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

6x4
420 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 4d

Wing Lung Engineering Equipment Co., Limited

Kinë, Hefei

SINOTRUK Howo tractor unit 420 - gjysmë-kamion
 5
11 976 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2020
22 000 km
6x4
371 hp
Pesha bruto: 8 800 kg

Botuar: 30d

Triangle construction machinery Co.,Ltd

Kinë, Hefei

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Tractor units - SINOTRUK
t1 old