Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë-kamion Volvo FH 420 4x2T Globetrotter ADR

gjysmë-kamion Volvo FH 420 4x2T Globetrotter ADR

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaVOLVO
ModeliFH 420 4x2T Globetrotter ADR
Numri i referencës3907
Viti i prodhimit2016
Kilometrazhi890189 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë15.01.2016
Pesha neto7097 kg
Pesha bruto20100 kg
Ngarkesa e dobishme13003 kg
Gjatësia5890 mm
Gjerësia2500 mm
ADR
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja12777 cc
Cilindrat e motorit6
Rendimenti i fuqisë428 hp
Kutia e marsheveautomatike
TransmisioniAutomatikgetriebe
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Marka e akseveAnders: 1,2
Akset e drejtimit
Baza e rrotës3700 mm
EBS
Gomat e përparmeLinks außen: 80%, Rechts außen: 75%
Gomat e pasme90%
Goma dyshe
Goma me aliazh të lehtë
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë gjumi
Modeli i kabinësGlobetrotter
Baxhoja
Fshehësi i diellit
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve2
Pjesë shtesë
Libri i servisit
Përshkrimi

Additional options and accessories * 12 volt socket * Alcoa rims * Aluminium fuel tank * Central armrest * Diff. lock * Globetrotter * Remote central locking More information Bodywork: Hazardous materials Transmission: Volvo, 12 gears, Automatic Model year: 2022 Cab: Globetrotter, sleep Technical condition: good Visual appearance: good Number of keys: 2 (2 hand transmitters) Registration number: 3907

Kontakto shitësin
Politika e privatësisë

t1 test archive Used Truck Center B.V.

t1 test archive Gjysmë-kamion

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.