Gjysmë-kamion Volvo FH 420 4x2T Globetrotter ADR

picture_as_pdf

34 900 EUR

Çmimi neto

Tipi

Gjysmë-kamion

Viti

2016

Shteti

Holandë

Telefoni

+31 88 88 ......

VOLVO FH me leasing

Botuar: 22d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaVOLVO
ModeliFH 420 4x2T Globetrotter ADR
Numri i referencës3913
Viti i prodhimit2016
Kilometrazhi602077 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë20.01.2016
Pesha neto7245 kg
Pesha bruto20100 kg
Ngarkesa e dobishme12855 kg
Gjatësia5890 mm
Gjerësia2500 mm
Lartësia4000 mm
ADR
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja12777 cc
Cilindrat e motorit6
Rendimenti i fuqisë428 hp
Bllokimi i diferencialit
Kutia e marsheveautomatike
TransmisioniAutomatikgetriebe
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Marka e akseveAnders: 1,2
Akset e drejtimit
Baza e rrotës3700 mm
ABS
EBS
Gomat e përparme75%
Gomat e pasme65%
Goma dyshe
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë gjumi
Modeli i kabinësGlobetrotter
Baxhoja
Drita kundër mjegullës
Fshehësi i diellit
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve2
Frigorifer
Pjesë shtesë
Libri i servisit
Përshkrimi

Additional options and accessories * 12 volt socket * Aluminium fuel tank * Central armrest * Diff. lock * Globetrotter * I-Parkcool * Remote central locking * Stationary air conditioning More information Bodywork: Hazardous materials Transmission: Volvo, 12 gears, Automatic Model year: 2022 Cab: Globetrotter, sleep Technical condition: good Visual appearance: good Number of keys: 3 (2 hand transmitters) Registration number: 3913

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Used Truck Center B.V.

Used Truck Center B.V.

location_on

Netherlands, Albert Plesmanweg 69 3088 GB Rotterdam

phone_iphone
language

www.usedtruckcenter.nl

access_time

Ora lokale e shitësit — 17:23

Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder

Wilfred de Ridder

+3106 53 1...

Sander Visser

Sander Visser

Deutsch, English, Nederlands

+316100145...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Used Truck Center B.V.

t1 test unit Gjysmë-kamion

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.