Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion Volvo FH12.420 Globetrotter - ADR
Volvo FH12.420 Globetrotter - ADR
2005, 556 647 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
9 850 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH12.420 Globetrotter - ADR, 2005
Gjysmë-kamion Volvo FH12.420 Globetrotter - ADR
Volvo FH12.420 Globetrotter - ADR
2005, 761 413 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
7 850 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH12.420 Globetrotter - ADR, 2005
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter - Mega
Volvo FH13.420 Globetrotter - Mega
2010, 862 776 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
15 850 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter - Mega, 2010
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 ADR
Volvo FH 420 ADR
2013, 661 545 km, Dizel
Belgjikë, Meer
22 500 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 ADR, 2013
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 ADR
Volvo FH 420 ADR
2014, 502 573 km, Dizel
Belgjikë, Meer
27 500 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 ADR, 2014
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter
Volvo FH13.420 Globetrotter
2013, 498 834 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
28 850 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter, 2013
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter
Volvo FH13.420 Globetrotter
2011, 998 766 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
14 350 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter, 2011
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter
Volvo FH13.420 Globetrotter
2013, 590 082 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
28 850 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter, 2013
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter
Volvo FH13.420 Globetrotter
2013, 633 807 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
28 850 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter, 2013
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter
Volvo FH13.420 Globetrotter
2013, 651 956 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
28 850 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter, 2013
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter
Volvo FH13.420 Globetrotter
2013, 573 359 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
28 850 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter, 2013
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter
Volvo FH13.420 Globetrotter
2013, 533 478 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
28 850 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH13.420 Globetrotter, 2013

Gjysmë-kamion Volvo FH 420 ADR GLOBETROTTER

Marka VOLVO
Modeli FH 420 ADR GLOBETROTTER
ID 19736
Viti i prodhimit 2010
Kilometrazhi 1 019 000 km
Data e regjistrimit të parë 13.01.2010
Pesha neto 7 609 kg
Pesha bruto 19 500 kg
Ngarkesa e dobishme 11 891 kg
Gjatësia 5 990 mm
Gjerësia 2 550 mm
ADR
Vendndodhja Holandë, Schiedam
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 780 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 428 hp (319 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
 • marrja e fuqisë
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 3 800 mm
 • ABS
 • gomat e përparme: 315/80 R 22.5, 40%
 • gomat e pasme: 315/80 R 22.5, 45%
 • goma dyshe
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • modeli i kabinës: GLOBETROTTER
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • radio
 • CD
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • tahografi
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: gjysmë-kamion Volvo FH 420 ADR GLOBETROTTER

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": gjysmë-kamion Volvo FH 420 ADR GLOBETROTTER

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.