Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024 nga Belgjikë, 25500 EUR në shitje - ID: 8520545
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

25 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 555 865 ALL
 • ≈ 27 263 USD

Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024

Gjysmë-kamionVolvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024
2017|833656 km|4x2|Euro 6|11015 kg|19000 kg

25 500EUR

Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024

Botuar: 1m 17d

PDF
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 1
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 2
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 3
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 4
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 5
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 6
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 7
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 8
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 9
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 10
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 11
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 12
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 13
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 14
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 15
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 16
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 17
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 18
Gjysmë-kamion Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024: foto 19
Ask for all available pictures
PDF

25 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 555 865 ALL
 • ≈ 27 263 USD
Marka

Numri i referencës

12491
Viti i prodhimit

2017
Kilometrazhi

833656 km
Gjendja

e mirë
Data e regjistrimit të parë

16.03.2017
Pesha neto

7985 kg
Pesha bruto

19000 kg
Ngarkesa e dobishme

11015 kg
Gjatësia

5990 mm
Gjerësia

2520 mm
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

dizel
zhvendosja

12777 cc
cilindrat e motorit

6
kutia e marsheve

transmisioni

Automatikgetriebe
ASR

frena e motorit

Shasia/pezullimi
pezullimi

ajër
konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
baza e rrotës

3800 mm
lubrifikimi qendror

ABS

EBS

spondat anë të shasisë

Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë gjumi
kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës

drita kundër mjegullës

fshehësi i diellit

dritare me rrymë

kyçja qendrore

ngrohësi

ngrohësi i parkimit

kontrolli i shpejtësisë

drejtimi servo

radio

CD

frigorifer

Pjesë shtesë
sistemi i alarmit

Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Additional options and accessories

 • Adaptive cruise control
 • Airbags
 • Air horn
 • Aluminium fuel tank
 • Climate control
 • Heater
 • Low-noise
 • Passenger seat
 • Sleeper cab
 • Speed limiter
 • Spotlights
 • Twin fuel tank

More information

Bodywork: Volume tractor

Transmission: VOLVO, Automatic

Cab: sleep

Make of bodywork: I-SHIFT

APK (MOT): tested until 12/2024

Technical condition: good

Visual appearance: good

Damages: none

Dealer information

We do our best to keep the data as accurately as possible.

No rights derived from the data given

WWW.DENOTTERTRUCKS.COM

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

25 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 555 865 ALL
 • ≈ 27 263 USD
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Ora lokale e shitësit:
21:47
I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Gjysmë-kamionë VOLVO

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A