Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6 nga Belgjikë, 16500 EUR në shitje - ID: 8505981
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

16 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 653 795 ALL
 • ≈ 17 641 USD

Volvo FM 12.420 EUR6

Gjysmë-kamionVolvo FM 12.420 EUR6
2014|804000 km|Euro 6|419 hp

16 500EUR

Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6

Botuar: 1m 22d

PDF
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 1
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 2
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 3
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 4
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 5
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 6
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 7
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 8
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 9
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 10
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 11
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 12
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 13
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 14
Gjysmë-kamion Volvo FM 12.420 EUR6: foto 15
Ask for all available pictures
PDF

16 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 653 795 ALL
 • ≈ 17 641 USD
Marka

Numri i referencës

2737
Viti i prodhimit

2014
Kilometrazhi

804000 km
Gjendja

e mirë
Data e regjistrimit të parë

27.10.2014
Pesha neto

7270 kg
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

dizel
zhvendosja

10837 cc
cilindrat e motorit

6
rendimenti i fuqisë

419 hp
kutia e marsheve

transmisioni

Automatikgetriebe
marrja e fuqisë

ASR

DPF - filtër i veçantë

Shasia/pezullimi
ABS

EBS

Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë gjumi
fshehësi i diellit

dritare me rrymë

ngrohësi

ngrohësi i parkimit

kontrolli i shpejtësisë

drejtimi servo

frigorifer

Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Additional options and accessories

 • Adaptive cruise control
 • Aluminium fuel tank
 • Low-noise
 • Particulate filter
 • Sleeper cab

More information

Bodywork: Standard tractor

AdBlue system: Yes

Transmission: VOLVO, Automatic

Cab: sleep

Technical condition: good

Visual appearance: good

Damages: none

Please contact DHR OTTER (+31653401370, info@denottertrucks.com) or GERT DEN OTTER (+3233144488, info@denottertrucks.com) for more information

Dealer information

We do our best to keep the data as accurately as possible.

No rights derived from the data given

WWW.DENOTTERTRUCKS.COM

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

16 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 653 795 ALL
 • ≈ 17 641 USD
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Ora lokale e shitësit:
22:44
I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Gjysmë-kamionë VOLVO

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A