Gjysmë-kamion Volvo FM 410 4x2T Globetrotter Euro 6

18 950 EUR

Çmimi neto
TipiGjysmë-kamion
Viti2015
ShtetiHolandë
Telefoni+31 88 88 ......

VOLVO FM me leasing

Online: 4m 25d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaVOLVO
ModeliFM 410 4x2T Globetrotter Euro 6
ID12-BGJ-4
Viti i prodhimit2015
Kilometrazhi989974 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë02.10.2015
Pesha neto7837 kg
Pesha bruto19500 kg
Ngarkesa e dobishme11663 kg
Gjatësia7080 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia4000 mm
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja10837 cc
Cilindrat e motorit6
Rendimenti i fuqisë419 hp
Kutia e marsheveautomatike
TransmisioniAutomatikgetriebe
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Marka e akseveAnders: 1,2
Akset e drejtimit
Baza e rrotës3800 mm
ABS
EBS
Gomat e përparme65%
Gomat e pasmeLinks innnerhalb: 75%, Links außen: 70%, Rechts innerhalb: 75%, Rechts außen: 65%
Goma dyshe
Spondat anë të shasisë
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë gjumi
Modeli i kabinësGlobetrotter Cabin
Kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
Drita kundër mjegullës
Fshehësi i diellit
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve2
Radio
CD
Lëkurë
Frigorifer
Pjesë shtesë
Libri i servisit

Përshkrimi

More options and accessories

  • 12 volt socket
  • Aluminium fuel tank
  • Chassisskirts
  • Diff. lock
  • Globetrotter

More information

Bodywork: Standard tractor

Transmission: Volvo, 12 gears, Automatic

Model year: 2021

Cab: Globetrotter Cabin, sleep

Technical condition: good

Visual appearance: good

Number of keys: 3

Registration number: 12-BGJ-4

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Used Truck Center B.V.

Used Truck Center B.V.

+31 88 88 ...
Netherlands, Albert Plesmanweg 69 3088 GB Rotterdam
Ora lokale e shitësit — 13:19

Personat e kontaktit

Wilfred de Ridder

Wilfred de Ridder

+3106 53 1...

Sander Visser

Sander Visser

Deutsch, English, Nederlands

+316100145...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.