Gjysmë-kamion Volvo FM 410 Globetrotter LXL 4x2 EURO 6

Online: 4m 16d

Marka VOLVO
Modeli FM 410 Globetrotter LXL 4x2 EURO 6
ID 68-BFN-1
Viti i prodhimit 2015
Kilometrazhi 735 617 km
Gjendja e shkëlqyer
Data e regjistrimit të parë 02.02.2015
Pesha neto 7 092 kg
Pesha bruto 19 000 kg
Ngarkesa e dobishme 11 908 kg
Gjatësia 7 070 mm
Gjerësia 2 550 mm
Lartësia 4 000 mm
Ngjyra e verdhë
Vendndodhja Holandë, Albert Plesmanweg 69, 3088 GB Rotterdam
Telefoni +31 88 88...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 10 837 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 419 hp (312 KW)
 • bllokimi i diferencialit
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
 • marrja e fuqisë
 • DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • marka e akseve: Anders: 1,2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 3 700 mm
 • ABS
 • EBS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • gomat e përparme: 50%
 • gomat e pasme: 50%
 • goma dyshe
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • modeli i kabinës: Globetrotter LXL
 • drita kundër mjegullës
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 2
 • radio
 • CD
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
17400 EUR
17 400
EUR
 • 2 153 407 ALL
 • 20 128 USD

Çmimi neto

Shitësi
Used Truck Center B.V.
Used Truck Center B.V. Holandë
I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
07:22
Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands
17 400
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë-kamion Volvo FM 370 Globetrotter 4x2 Euro 6
Volvo FM 370 Globetrotter 4x2 Euro 6
2015, 489 624 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
19 900 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FM 370 Globetrotter 4x2 Euro 6, 2015
Gjysmë-kamion Volvo FH 460 Globetrotter 4x2 EURO 6
Volvo FH 460 Globetrotter 4x2 EURO 6
2017, 228 696 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
43 900 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH 460 Globetrotter 4x2 EURO 6, 2017
Gjysmë-kamion Volvo FH460 Globetrotter XL 4x2T Euro 6 I-Parkcool
Volvo FH460 Globetrotter XL 4x2T Euro 6 I-Parkcool
2017, 691 226 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
31 550 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH460 Globetrotter XL 4x2T Euro 6 I-Parkcool, 2017
Gjysmë-kamion Volvo FH 460 Globetrotter XL 4x2T Euro 6 I-Parkcool
Volvo FH 460 Globetrotter XL 4x2T Euro 6 I-Parkcool
2017, 676 664 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
32 500 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FH 460 Globetrotter XL 4x2T Euro 6 I-Parkcool, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT
Renault T 460 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT
2017, 416 641 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
31 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 T4X2 SLEEPERCAB COMFORT, 2017
Gjysmë-kamion Renault T HIGH 440 T4X2 !!! 274.958 KM
Renault T HIGH 440 T4X2 !!! 274.958 KM
2017, 274 958 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
32 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T HIGH 440 T4X2 !!! 274.958 KM, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 430 SC T4X2 251.967 KM
Renault T 430 SC T4X2 251.967 KM
2017, 251 967 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
32 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 430 SC T4X2 251.967 KM, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 430 SC T4X2COMFORT !!! 294.366 KM
Renault T 430 SC T4X2COMFORT !!! 294.366 KM
2017, 294 366 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
32 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 430 SC T4X2COMFORT !!! 294.366 KM, 2017
Gjysmë-kamion Renault T 460 SC T4X2 COMFORT !!! 273.261 KM
Renault T 460 SC T4X2 COMFORT !!! 273.261 KM
2017, 273 261 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
32 900 EUR
Gjysmë-kamion Renault T 460 SC T4X2 COMFORT !!! 273.261 KM, 2017
Gjysmë-kamion Volvo FM 420 4X2 LXL Manual VEB+ Euro 6
Volvo FM 420 4X2 LXL Manual VEB+ Euro 6
2014, 945 374 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
18 800 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FM 420 4X2 LXL Manual VEB+ Euro 6, 2014
Gjysmë-kamion Volvo FM 410 globetrotter 2x tank
Volvo FM 410 globetrotter 2x tank
2016, 292 331 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
31 900 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FM 410 globetrotter 2x tank, 2016
Gjysmë-kamion Volvo FM 410 globetrotter 2x tank
Volvo FM 410 globetrotter 2x tank
2016, 388 243 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
29 900 EUR
Gjysmë-kamion Volvo FM 410 globetrotter 2x tank, 2016

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.