Reja dhe përdorur Gjysmë rimorkiot bagëtish në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot bagëtish


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 2006 Houghton Parkview Livestock trailer 4 Decker - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
Pyet për çmimin
2006

Botuar: 3d

M&M Trucks Ltd

3

Mbretëria e Bashkuar, NEWRY

Schmitz Cargobull NKS SCB S3B BOX L=13682 mm - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 240 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 4d

KB Auto Eesti OU

2 M

Estoni, Lääne-Harju vald

Numri i referencës M575-1136

Burg O4/DA - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
37 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 860 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 9d

Companjen BV

2

Holandë, Vriezenveen

Numri i referencës OG24ZG

Pezzaioli SBA31 5 poziomów - Gjysmë rimorkio bagëtish
 11
37 000 EUR
2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 22 500 kg
Pesha bruto: 35 000 kg

Botuar: 21d

SPEC TRUCK Damian Mikołajczyk

Poloni, Wolsztyn

Menke-Janzen Dyretransport 3 etager - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
Pyet për çmimin
2004
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 23 180 kg
Pesha bruto: 35 000 kg

Botuar: 21d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Menke-Janzen Hubdach / 4 Stock / Ferkel / HUBDACH / LENK  - Gjysmë rimorkio bagëtish
 30
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
3-aks
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 28d

Salzgitter Eurologistik GmbH

9

Gjermani, Salzgitter

Pezzaioli SB 32 - Gjysmë rimorkio bagëtish
 12
59 430 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
3-aks

Botuar: 1m 7d

Marcin Jedrzejewski

Poloni, CHĘCINY

Pezzaioli SBA31U - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
Pyet për çmimin
2010
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 000 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 2m 3d

Companjen BV

2

Holandë, Vriezenveen

Numri i referencës OK40YG

Berdex O4/DA 13 - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
42 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 280 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 2m 3d

Companjen BV

2

Holandë, Vriezenveen

Numri i referencës OJ86TB

Berdex OV 1227 - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
127 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 000 kg
Pesha bruto: 36 360 kg

Botuar: 2m 3d

Companjen BV

2

Holandë, Vriezenveen

Berdex OL1227 - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
47 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 700 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 2m 3d

Companjen BV

2

Holandë, Vriezenveen

Numri i referencës OL11RG

Finkl 3 Stock  Vollausstattung Hubdach  - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
44 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 770 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 2m 3d

WS Trucks GmbH

10

Gjermani, Dorsten

Finkl 3 Stock  Vollausstattung Hubdach  - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
44 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 770 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 2m 3d

WS Trucks GmbH

10

Gjermani, Dorsten

Pezzaioli SBA62 U - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
67 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 23 700 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 2m 5d

Companjen BV

2

Holandë, Vriezenveen

Numri i referencës OS80XS

Pezzaioli SKFG2Z - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
115 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2019
2-aks

Botuar: 2m 5d

Companjen BV

2

Holandë, Vriezenveen

Numri i referencës OR33ZR

Berdex XXXL LINER - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
44 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 650 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 2m 5d

Companjen BV

2

Holandë, Vriezenveen

Numri i referencës OK56XT

Berdex OS.1227 - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
37 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 190 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 2m 5d

Companjen BV

2

Holandë, Vriezenveen

Numri i referencës OJ91LV

Berdex OV.1227 - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
37 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 760 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 2m 5d

Companjen BV

2

Holandë, Vriezenveen

Numri i referencës OK62LG

Berdex O4/DA - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
47 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 420 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 2m 5d

Companjen BV

2

Holandë, Vriezenveen

Numri i referencës OL09TL

Pezzaioli SBA 31U 3Stock  Vollausstattung GPS Top Zustand  - Gjysmë rimorkio bagëtish
 20
46 490 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 770 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 2m 11d

WS Trucks GmbH

10

Gjermani, Dorsten

1 2   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Livestock semi-trailers
t1 old